Ponownie ustalając datę premiery drugiego sezonu Uzdrowiciela, ciemność nasila się, a podróż trwa!

24/05/2021 16:37

Uwaga dla fanów Healera: ten blog zawiera wszystkie szczegóły dotyczące daty premiery 2 sezonu Ponów Uzdrowiciela, ciemność nasila się, a podróż trwa! Jeśli dotarłeś tak daleko, gratuluję łez. Ponieważ to anime spotkało się z dużą nienawiścią i jeśli nadal udało ci się ukończyć pierwszy sezon, jest to osiągnięcie warte uczczenia. W ciągu ostatnich kilku tygodni rzeczy były naprawdę szalone z Redo of Healer. Ale fani, którzy przeczytali Light Novel, mają wyjaśnienie wszystkiego. Ale nie martw się, ten artykuł jest całkowicie wolny od spoilerów.

Data premiery 2 sezonu uzdrowiciela ponownie

Data premiery drugiego sezonu Redo of Healer nie została jeszcze potwierdzona przez studio i zespół anime. Fani z niecierpliwością czekają na datę premiery drugiego sezonu. Oprócz uspokajania i zapewniania fanom usług dla płaczących degeneratów, Ponów Uzdrowiciel był całkiem satysfakcjonujący do oglądania ze względu na swoją mściwą naturę. Ale anime musiało zmierzyć się z wieloma krytykami i problemami po drodze. Oto niektóre z tych problemów.

Remake Healer 2 - Szalony sen?

Anime napotkało wiele problemów na całym świecie. W Niemczech prawa do emisji simulcast zostały anulowane. Innymi słowy, jedynym sposobem na oficjalne obejrzenie tego filmu jest obejrzenie go na Blu-ray. Ponadto anime nie było w stanie znaleźć legalnego angielskiego wydawcy serii. Pomimo tych problemów studio i zespół dokładają wszelkich starań, aby świadczyć usługi fanom, aby ich lojalni klienci byli zadowoleni. Logicznie rzecz biorąc, jeśli nie wydarzy się cud, możemy nie zobaczyć twarzy sezonu 2 w najbliższym czasie.

Kiedy zostanie wydany drugi sezon Redo of Healer?

Biorąc pod uwagę sytuację z Redo of Healer, drugi sezon Redo of Healer jest bardzo mało prawdopodobny. Wydaje się, że nie ma wsparcia z żadnej ze stron. Teraz mamy tylko UKRYTE, bez odpowiedniej odpowiedzi ze strony branży nie da się odnowić serii. Ale nie traci się nadziei, dopóki nie otrzymamy oficjalnego potwierdzenia od badania lub personelu, nie możemy wyciągnąć pewnych wniosków. Aby uzyskać więcej informacji na temat daty premiery 2. sezonu Redo of Healer, zachęcamy do bycia na bieżąco z nami, ponieważ przekazujemy naszym czytelnikom najnowsze wiadomości i aktualizacje wszystkich najpopularniejszych anime / mangi.

Oglądaj online Redo Of Healer!

Oglądaj odcinki Redo Of Healer online HIDIVE Early. Zdecydowanie potępiamy korzystanie z jakiejkolwiek nielegalnej lub nieoficjalnej witryny do oglądania najnowszych odcinków anime w toku.

Możesz również sprawdzić oficjalny zwiastun Ponów Uzdrowiciela poniżej.

O ponowieniu uzdrowiciela

Historia kręci się wokół niespokojnego młodego uzdrowiciela, który jest wielokrotnie maltretowany i gwałcony bez powodu. Po stawieniu czoła wielu przeciwnikom i nauczeniu się na podstawie doświadczenia, uzdrowiciel ostatecznie uczy się używać swojej mocy jako ataku i pokonuje ostatniego bossa, aby manipulować czasem. Po cofnięciu się w czasie uzdrowiciel postanawia dokonać zemsty w możliwie najbardziej nieludzki sposób. Większość stronników uważa to anime za obrzydliwe i niegrzeczne, ale inni lubią myśleć inaczej. To wyjątkowe i uzależniające anime, które ożywi Twoje wewnętrzne złe pragnienia.

Powiązane posty

Go up