Przeczytaj rozdział 294 Czarnej koniczyny - „Bitwa demonów” - data premiery!

25/05/2021 00:48

Po długiej i makabrycznej walce wręcz Magnie wyczerpuje Dantego. Ale to nie przeszkadza Dantemu, który ciągle uderza. Ale nagle jego magia znika z jego ciała. Magna wyjaśnia, że ​​obaj nie mają magii, a następnie udaje mu się go znokautować. Wygraj bitwę z Magną swoją wytrwałością i determinacją. W końcu Nacht i Asta przybywają na scenę i widzą świętującą Magnę. Na tym blogu udostępnimy wszystko, co trzeba wiedzieć o „Przeczytaj rozdział 294 Czarnej koniczyny -„ Bitwa z demonami ”Data premiery”.

Black Clover 294 Rozdział 294 Data wydania

Data premiery rozdziału 294 Black Clover została potwierdzona na 30 maja 2021 roku. Jest bardzo niemożliwe, aby nastąpiło kolejne opóźnienie, biorąc pod uwagę, że poprzedni rozdział został opóźniony o 2 tygodnie. Ale tym razem nie ma oficjalnego raportu wskazującego na opóźnienie. Warto było też zwlekać z zeszłego tygodnia, bo efekt końcowy był zadowalający. Aby uzyskać więcej informacji na temat najnowszych aktualizacji mangi Czarnej Koniczyny, w tym rozdziału 294 Czarnej Koniczyny, bądź na bieżąco z nami.

Przeczytaj rozdział 294 Czarnej Koniczyny online za darmo!

Czarna koniczyna to naprawdę uzależniające i urzekające arcydzieło. Internauci na całym świecie z niecierpliwością czekają co tydzień na wydanie nowego rozdziału. A najlepszym miejscem do czytania Black Clover Rozdział 294 w Internecie jest nikt inny jak Viz Media. Możesz przeczytać wszystkie najnowsze rozdziały mangi shonen tutaj co tydzień bez opóźnień. Zdecydowanie potępiamy korzystanie z nielegalnych lub nieoficjalnych witryn internetowych w celu czytania najnowszych rozdziałów mangi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up