Tokyo Revengers, rozdział 255, spoilery, przecieki, data premiery

31/05/2022 10:19

Tokyo Revengers, rozdział 255, spoilery, przecieki, data premiery

Takemitchy utknął przy szynach, gdy konfrontuje się z Kakucho. W tej wizji widzi inną wizję, która może doprowadzić do zniknięcia wszystkich jego najbliższych towarzyszy, łącznie z nim samym. Czy myślisz, że Takemitchy może uratować całą populację? Czy tym razem zaciągnięcie Sanzu do armii Mikeya nie posuwa się za daleko?

Tokyo Avengers Rozdział 255 – data premiery

Rozpoczęła się ostateczna walka o uratowanie Mikeya i wygląda na to, że od teraz konflikt będzie się tylko nasilał. Tokyo Revengers Chapter 255, który zostanie wydany 1 czerwca 2022 roku, pokaże, jak Takemitchy planuje uratować swoich najbliższych towarzyszy. Oficjalna strona internetowa Kodansha zapewnia dostęp do wszystkich poprzednich tomów.

Pod koniec ostatniego rozdziału Takemitchy miał jasne wyobrażenie o tym, co go czeka. Następuje wrak pociągu, a cały ciężar pociągu spada na pole bitwy, raniąc wszystkich. Gdy pociąg i jego ładunek miażdżą jego najlepszych przyjaciół i kolegów z drużyny, Takemitchy krzyczy i wpada w panikę. Popada w stratę, ponieważ nie ma już nikogo, kto mógłby mu pomóc. Jego ostatni obraz to Sanzu deklarujący: „Zabiję ich wszystkich naraz”.

Budzi się ze snu i odkrywa, że ​​wciąż trzyma rękę na poręczy. To daremny wysiłek, ale to jedyny sposób, aby powstrzymać Sanzu przed majstrowaniem przy torach kolejowych. To nie powstrzymuje go przed bieganiem za nim i twierdzeniem, że to nie żart.

Tymczasem Takemitchy wie, że mówienie Kakucho o jego mocach byłoby stratą czasu, ponieważ on w nie nie wierzy. W środku pościgu Kakucho dogania przeciwnika i przewraca go. Gdy przeszukuje centrum sterowania silnikiem w poszukiwaniu przycisku, który wykolei cały pociąg, widzimy Sanzu. Takemitchy i Kakucho, w zaskakującej zmianie okoliczności, zdołali go dogonić.

Kiedy Kakucho uświadamia sobie, że wizja Takemitchy'ego się spełniła, jest zrozumiale zaskoczony. Pod koniec rozdziału proponuje rozejm, aby zakończyć trwający konflikt. Udało mi się wtedy spoliczkować Sanzu, co uratowałoby życie niezliczonym niewinnym ludziom.

Jaki jest następny krok?

Podczas odcinka Sanzu stał się jedną z najbardziej nieuleczalnych postaci. Jest pogardzany przez fanów, ale jest również postrzegany jako czarny charakter w serialu. Popełnił inne okrucieństwa, ale zamach na życie wszystkich, łącznie z własnymi towarzyszami, jest najbardziej przerażający. Wydaje się, że to ostatni raz, kiedy Sanzu może sprawiać trudności na tym poziomie. Oprócz tego, że był ostatnim bastionem, jeden z jego kolegów z drużyny zwrócił się przeciwko niemu i brutalnie go pobił za jego czyny.

Powiązane posty

Go up