Tokyo Revengers Chapter 254 Spoilery – data premiery, przeczytaj

23/05/2022 05:48

Tokyo Revengers Chapter 254 Spoilery – data premiery, przeczytaj

Wszyscy przyjaciele Takemichiego zginęli w ostatecznej wizji, którą widzi podczas trwającej walki. Drugie pokolenie Tokyo Manji ma zostać wyeliminowane, a Takemichi dostrzega, co nadchodzi. Tokyo Revengers Chapter 254 będzie śledzić te wydarzenia, a Takemichi będzie wspierany przez przeciwnika, aby zapobiec najgorszemu. Gang Mikeya przejął kontrolę nad drugim pokoleniem w trwającym konflikcie między Manji z Kanto a gangiem Manji z Tokio.

Kiedy Hanma pokonuje ich wszystkich, robi to w pojedynkę. Angry, Smiley, Pehyan i Mikey zostają łatwo pokonani przez Mikeya. W rozdziale 253 zobaczyliśmy znacznie więcej. W przyszłości Takemichi wydaje się widzieć, jak Sanzu zabija Mitsuyę, Chiffuyu i Hakkaia, a Takemichi wydaje się widzieć to w swoich wizjach. Członkowie Tokyo Manji zostają przejechani przez pociąg Sanzu, który w rzeczywistości nie przejeżdża. Zamiast tego Sanzu niszczy pociąg z kontenerami.

Takemichi i Kakucho pojawią się razem w rozdziale 254 Tokyo Avengers

Sanzu już wsiadł do pociągu, jak ujawniają zapowiedzi rozdziału 254. Takemichi nie wie, jak powstrzymać Sanzu, więc po raz drugi próbuje dotknąć torów, próbując uzyskać wizję. To się nie udaje i Takemichi ucieka z walki. Kiedy Kakucho zauważa działania Takemichiego, jest zaniepokojony i konfrontuje się z jęczącym superbohaterem. W wizji Takemichi, Kakucho dowiaduje się, że nie chce, aby ktokolwiek inny zginął. Takemichi może nie przekonał Kakucho, ale obserwuje, jak Sanzu prowadzi pociąg. Jego rozwiązaniem jest interwencja i powstrzymanie Sanzu przed zniszczeniem całego miasta.

Takemichi i Kakucho nagle pojawiają się na torach, myśląc, że spowoduje to zatrzymanie pociągu przez Sanzu. Wszystko to dzieje się, gdy gang Tokyo Manji czeka na pociąg, błogo nieświadomy nadchodzącej zagłady. Kiedy Sanzu widzi Kakucho i Takemichiego na torach, wpada w szał i inni ludzie wydają się nazywać Sanzu po imieniu. To sprawia, że ​​Sanzu oszalała i jest ciekawa, kto woła jej imię. Wielu fanów wierzy, że Mikey krzyczy imię Sanzu, ponieważ był wściekły, widząc, jak zachowuje się tak chaotycznie.

Tokyo Avengers Rozdział 254 – data premiery

Zobaczymy, co wydarzy się w przyszłym odcinku Tokyo Revengers, więc trzymamy kciuki. Od wtorku 24 maja 2022 r. będziecie mogli przeczytać Tokyo Revengers rozdział 254 w miesięczniku Kodansha Kodansha.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up