Tokyo Revengers Rozdział 223 spoilery, data premiery, czytaj mangę online

20/09/2021 20:13

Tokyo Revengers Rozdział 223 spoilery, data premiery, czytaj mangę online

W rozdziale 223 Tokyo Revengers Draken doznał trzech ran postrzałowych podczas walki z facetami, którzy chcieli zabić Takemichiego, ujawniając, że został trafiony trzy razy. Nowa era BRAHMANa przeciwko Trzem Bóstwom rozpoczęła się w Tokio i wkrótce się rozpocznie. Ostatnim razem Takemichi i Senju chcieli wydostać się z parku rozrywki i Takemichi był zszokowany, gdy Draken zaczął rozkazywać Takemichiemu opiekę nad Mikeyem. Draken leży na plecach, gdy leje deszcz. Po zauważeniu, że mowa Drakena się zmieniła, Takemichi jest zdziwiony.

Rozdział nosi tytuł „Oddaj”. Ciało Drakena jest pokryte krwią, a Takemichi zaczyna płakać. Nie czuję już palców, a niebo się zmienia ”- mówi Draken. Wezwano Senju i karetkę, a Takemichi zapewnia Drakena, że ​​nie musi się martwić. Draken mówi mu, że umiera i obiecuje go uratować. Z trzema dziurami po kulach w ciele, Takemichi mówi Drakenowi, aby przestał mówić mu, że umrze. Tym razem Draken używa swojego ciała jako tarczy i bierze trzy kule, aby chronić Takemichi przed łobuzami.

Takemichi przypomina Drakenowi o swojej sile i zapewnia go, że jutro będzie lepszy. To Draken powstrzymuje Takemichiego przed obwinianiem siebie, wierząc, że jest to spowodowane jego podróżami w czasie. Wręcz przeciwnie, mówi, że cieszy się, że Takemichi zaryzykował dla niego życie, bo uratował go dzięki dobrej woli. Zdrowie Drakena się pogarsza i traci zbyt dużo krwi, więc Takemichi nie wie, co powiedzieć. Serce Drakena zostało trafione jedną z kul.

Tokyo Revengers Rozdział 222 Podsumowanie

Wcześniej w Tokyo Revengers, rozdział 222; W odpowiedzi Takemichi potwierdza, że ​​Draken zrozumiał, co mówi. W rozmowie z Takemichi przypomina mu czas, kiedy przegrał wiele bójek i został ukarany przez starszych chłopców w szkole. Ale kiedy przegrywa, toczy się po ziemi i kładzie na plecach, patrząc w niebo tak jak teraz, aby poczuć spokój. Wszystko staje się nieistotne i jesteś w zgodzie ze sobą, kiedy to robisz. Takemichi mówi, że rozumie, jak się czujesz i może się z tym odnieść. Z drugiej strony Mikey jest jedyną osobą, która nigdy nie upadła na plecy, patrząc w niebo.

Takemichi nie do końca rozumie, co Draken próbuje powiedzieć, a Draken dodaje, że szkoda, że ​​Mike nigdy nie został pokonany. Dla Drakena jest jasne, że podziwia siłę Mikey'a i sposób, w jaki nosił ciężki ładunek. Mimo to był w stanie nadal uszczęśliwiać wszystkich, pomimo bólu i udręki, które znosił. Michael i Draken poszli tą samą ścieżką, a Draken był tam dla Mikeya przez to wszystko. To sprawia, że ​​przez cały czas chcesz pomagać Mikey'owi. W swoim żalu Takemichi wierzy, że Draken powiedział do niego ostatnie słowa przed śmiercią.

Jednak Takemichi uważa, że ​​Draken jest nieciekawy i bezużyteczny. „Takemichi prosi Drakena, by zaopiekował się Mikey, a on się zgadza. Biorąc głęboki oddech, Takemichi przyznaje, że spełni wszystkie życzenia Drakena, gdy ten powoli umiera w jego ramionach. Nie wiadomo, czy Takemichi zmieni los Drakena i uratuje go z pomocą Senju w następnym rozdziale.

Tokyo Revengers Chapter 223 – data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszego harmonogramu wydań, data premiery nowego rozdziału: Tokyo Revengers Chapter 223 to 22 września 2021 roku. Możliwe też, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, więc fani powinni być czujny w tym momencie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 223 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 223 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up