Tokyo Revengers Rozdział 221: data premiery i spoilery

02/09/2021 13:09

Tokyo Revengers Rozdział 221: data premiery i spoilery

Walka między gangami motocyklowymi zaczyna się od rozdziału 221 Tokyo Revengers, a Takemechi wraz z Drakenem mają na celu odzyskanie Mikeya. Ten rozdział będzie publikowany w dni tygodnia. Tokyo Revengers opowiada historię Takemichi, który próbuje zmienić historię, by uratować wszystkich, w tym swoją ukochaną Hinę. W ostatnim rozdziale Tokyo Revengers, Takemichi i Senju wciąż są na randce, ale Takemichi zdaje sobie sprawę, że widział, jak Senju został ranny. Senju powiedział mu, żeby z nią poszedł. Poszli do restauracji i spróbowali różnych potraw. Rozdział nosi tytuł „Diana”.

Zaczyna mocno padać i Takemichi nie może uwierzyć, że muszą się zmoczyć. Senju przypomina Takemichi, aby jadł jego jedzenie, ponieważ nigdy go nie tknął. Postanawia iść do łazienki, a Takemichi się zgadza. Kiedy Senju odchodzi, Takemichi zastanawia się nad wizją, w której Senju upada. Zastanawia się, czy to była przyszłość i zdaje sobie sprawę, że będzie to śmierć Senju. Takemichi myśli o tym, jak może pomóc Senju uciec przed śmiercią i zastanawia się, kto ją zabije. Takemichi zdaje sobie sprawę, że Senju doznał urazu głowy podczas tego incydentu. Zdaje sobie sprawę, że Senju poszła do łazienki i nie powinna była tracić jej z oczu, i postanawia iść za nią.

Takemichi przychodzi do łazienki, zastanawiając się, co zrobić i jak Senju został zaatakowany. Zdaje sobie sprawę, że Senju napisał życzenie „Będę chronił Hanagaki Takamichi”. Takemichi pamięta, że ​​Senju powiedział mu, że dotrzymał obietnicy i poczuł obecność. Trzech punków podchodzi do Takemichiego i zastanawia się, czy to już czas. Jeden z nich pyta go, czy to Hanagaki Takemichi. Takemichi zdaje sobie sprawę, że jest celem.

Poprzednio w Tokyo Revengers Chapter 220

Punki zastanawiają się, czy to jest jego cel, a drugi odpowiada, że ​​to on, był z Kawaragim Senju. Takemichi pyta, kim są ci faceci. Pierwszy pyta swój zespół, czy na pewno to zrobią. Oboje się zgadzają i mówią, że w ten sposób podwładni mogą awansować na kolejny stopień. Jeden z bandytów mówi, że powiedzieli o tym Southowi, a facet w środku mówi mu, żeby się nie martwił. Facet wyciągnął broń i powiedział, że ryzykuje życiem, celuje w Takemichi, który zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas na „Zamierzam chronić Hinagaki”.

Takemichi zdaje sobie sprawę, co miał na myśli Senju, kiedy powiedział, że będzie go chronił, i zastanawia się, co się stanie. Usłysz, jak ktoś krzyczy „Hanagaki”. Senju wbiega i Takemichi ją zauważa. Takemichi zdaje sobie sprawę, że Senju umrze, chroniąc go i każe mu odejść. Tyran mówi Takemichi, żeby się nie ruszał, a Senju płacze, kiedy mówi chłopcu, żeby przestał. Takemichi próbuje zwolnić Senju, mówiąc mu, aby trzymał się z daleka i nie zbliżał się do niego. Crybaby budzi się do niego i odwraca się, osłaniając Senju przed postrzeleniem.

Senju zastanawia się, co robi Takemichi, i zawiesza się. Rozlega się strzał, a Takemichi podskakuje i przytula Senju, nurkując z nią. Takemichi ląduje wraz z Senju na ziemi i mocno ją przytula. Złoczyńca zastanawia się, czy strzał trafił w cel i wierzy, że zabił Takemichi, gdy strzelił wiele razy. Takemichi wstaje, a Senju zastanawia się, dlaczego nie może udawać martwego. Tyran zastanawia się, dlaczego chłopiec nawet nie krwawi. Chłopcy chcieli wykończyć Takemichiego, ale pojawia się Draken i kopie jego broń. Rozdział kończy się, gdy Draken pyta Takemichiego, czy jest dobry.

Tokyo Revengers Chapter 221 – data premiery

Rozdział 221 Tokyo Revenger ukaże się 8 września 2021 roku. Nowy rozdział Tokyo Revengers ukaże się w każdą środę, raz w tygodniu. Manga Tokyo Revengers wykorzystuje środowy harmonogram z nowym rozdziałem premierowym. Ale czasami rozdziały mangi są opóźnione; manga będzie kontynuowana w cotygodniowym rytmie w środy. Kolejny rozdział ukaże się niedługo po premierze mangi. Nowe aktualizacje Tokyo Revengers będą dostępne co tydzień i na ten moment nie mamy oficjalnego dostępu do mangi.

Powiązane posty

Go up