Tokyo Revengers rozdział 239 data premiery

12/01/2022 20:56

Tokyo Revengers rozdział 239 data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszy harmonogram wydań, New Chapter: Data premiery rozdziału 239 Tokyo Revengers to 26 stycznia 2022 roku. Możliwe też, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, więc fani powinni tego wypatrywać.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 239 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 239 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Obserwuj nas do tego czasu.

Więcej informacji na temat Tokyo Avengers

Ken Wakui jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Tokyo Revengers. Od marca 2017 r. jest w odcinkach w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen. Adaptacja animowanego serialu telewizyjnego Liden Films rozpoczęła się w kwietniu 2021 r. W lipcu 2021 r. w Japonii będzie miała premierę filmowa adaptacja na żywo.

Takemichi Hanagaki był w drugiej klasie liceum, kiedy był najszczęśliwszy. Był lubiany, miał świetną sieć społecznościową, a nawet miał dziewczynę. Jednak to było dwanaście lat temu. Dzisiaj jest niczym, zrujnowaną nicością, z której dzieci się śmieją i która musi regularnie przepraszać swojego młodego szefa. Co gorsza, szokujący artykuł o gangu Tokyo Manji, który brutalnie zamordował ich jedyną miłość i młodszego brata, dodaje obrazę do kontuzji. Takemichi zostaje przeniesiony tego samego dnia, dwanaście lat temu, wciąż spotykając się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg kończy jego nędzną egzystencję na zawsze.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do odtworzenia dnia, w którym zaczęła się jego spirala. Bez zastanowienia przyznaje się do jej pozornej śmierci, po czym wraca do przeszłości. Takemichi błaga go, by chronił swoją siostrę przed wyruszeniem w przyszłość. Co zaskakujące, wciąż żyje. Co dziwniejsze, przyszłość się zmieniła. Wydaje się, że Takemichi potrafi odwrócić bieg czasu. Takemichi planuje cofnąć się w czasie i zmienić historię, aby ocalić swoją tragiczną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up