Tokyo Revengers Rozdział 229: Kiedy jest data premiery?

21/10/2021 10:16

Tokyo Revengers Rozdział 229: Kiedy jest data premiery?

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszego harmonogramu wydań, nowy rozdział: Tokyo Revengers Chapter 229 Data wydania: 3 listopada 2021 r. Istnieje również możliwość, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, więc fani powinni być czujni w tym momencie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 229 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 229 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Więcej informacji o Tokyo Revengers

Ken Wakui jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Tokyo Revengers. Od marca 2017 roku pojawia się seryjnie w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen. Adaptacja animowanego serialu telewizyjnego Liden Films rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku. W lipcu 2021 roku w Japonii będzie miała premierę filmowa adaptacja na żywo.

Takemichi Hanagaki był w drugiej klasie liceum, kiedy był najszczęśliwszy. Był lubiany, miał świetną sieć społecznościową, a nawet miał dziewczynę. Jednak to było dwanaście lat temu. Dziś to nic, rujnująca nicość, z której dzieci się śmieją i która musi regularnie przepraszać swojego młodego szefa. Co gorsza, szokujący artykuł o gangu Tokyo Manji, który brutalnie zamordował ich jedyną miłość i młodszego brata, dodaje obrazę do kontuzji. Takemichi zostaje przewieziony tego samego dnia, dwanaście lat temu, wciąż umawiając się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg kończy swoją nędzną egzystencję na zawsze.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do odtworzenia dnia, w którym zaczęła się jego spirala upadku. Uznaj jego pozorną śmierć bez zastanowienia, zanim zwrócisz się w przeszłość. Takemichi błaga go, by chronił swoją siostrę przed powrotem do przyszłości. Co zaskakujące, wciąż żyje. Co dziwniejsze, przyszłość się zmieniła. Takemichi wydaje się być w stanie odwrócić bieg czasu. Takemichi planuje cofnąć się w czasie i zmienić historię, aby ocalić swoją tragiczną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up