Tokyo Revengers Rozdział 220 – data premiery

28/08/2021 09:46

Tokyo Revengers Rozdział 220 – data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszego harmonogramu wydań, data premiery nowego rozdziału: Tokyo Revengers Chapter 220 to 1 września 2021 roku. Możliwe też, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, więc fani powinni być czujny w tym momencie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 220 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 220 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Więcej informacji o Tokyo Revengers

Ken Wakui jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Tokyo Revengers. Od marca 2017 roku pojawia się seryjnie w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen. Adaptacja animowanego serialu telewizyjnego Liden Films rozpoczęła się w kwietniu 2021 roku. W lipcu 2021 roku w Japonii będzie miała premierę filmowa adaptacja na żywo.

Takemichi Hanagaki był w drugiej klasie liceum, kiedy był najszczęśliwszy. Był lubiany, miał świetną sieć społecznościową, a nawet miał dziewczynę. Jednak to było dwanaście lat temu. Dziś to nic, rujnująca nicość, z której dzieci się śmieją i która musi regularnie przepraszać swojego młodego szefa. Co gorsza, szokujący artykuł o gangu Tokyo Manji, który brutalnie zamordował ich jedyną miłość i młodszego brata, dodaje obrazę do kontuzji. Takemichi zostaje przeniesiony do tego samego dnia, dwanaście lat temu, kiedy wciąż spotykał się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg zakończył jego nędzną egzystencję na zawsze.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do odtworzenia dnia, w którym zaczęła się jego spirala upadku. Bez zastanowienia przyznaj się do jego pozornej śmierci, zanim zwrócisz się w przeszłość. Takemichi błaga go, by chronił swoją siostrę przed powrotem do przyszłości. Co zaskakujące, wciąż żyje. Co dziwniejsze, przyszłość się zmieniła. Wydaje się, że Takemichi potrafi odwrócić bieg czasu. Takemichi planuje cofnąć się w czasie i zmienić historię, aby ocalić swoją tragiczną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up