Tokyo Revengers Rozdział 222 spoilery, data premiery, czytaj mangę online

10/09/2021 13:36

Tokyo Revengers Rozdział 222 spoilery, data premiery, czytaj mangę online

Raptor Draken pojawia się na scenie i pomaga Takemichi chronić Senju w rozdziale 222 Tokyo Revengers. To był priorytet dla Tokyo Revengers, odkąd Takemichi poznał Senju i dołączył do gangu. Na przykład w ostatnim rozdziale 222 Tokyo Revengers Takemichi miał zostać zabity przez bandytów, ale Draken interweniował i ich zniszczył. Dzięki pomocy Drakena Takemichi i Senju są teraz w bezpiecznym miejscu. „Wzloty i upadki twojego przeznaczenia” to tytuł rozdziału. Terytorium Mikey'a jest punktem początkowym rozdziału.

Kiedy Mikey wygląda przez okno, mocno pada, a jego asystent pyta go, co się dzieje. Zapytany, co myśli o dzisiejszym wieczorze, Mikey odpowiada, że ​​czuje się nieswojo. W wesołym miasteczku rozmawiamy o strzelbach myśliwskich i zastanawiamy się, do kogo będą strzelać. Tymczasem Draken musi radzić sobie z tymi punkami, którzy się nie poddają. Takemichi próbuje chronić Senju, którego trzyma w ramionach. Stojąc przed czterema przeciwnikami, Draken robi krok do przodu, ale czwarty jest już na ziemi po kopnięciu od Mikeya, gdy ten przybywa.

Pyta o dobro swojego przyjaciela Takemichi. Ktoś krzyczy „Uciekaj!” podczas gdy punki udają, że mają zamiar rozpocząć kontratak. Nie ma już odwrotu, oboje uciekają. Kiedy Draken widzi uciekających chłopców, ma na sobie kurtkę D&D Motors, aby pokazać, że nie ma go tutaj, aby grać. Takemichi dziękuje Draken-Kunowi i wstaje z Senju. Draken rzuca strzelby na ziemię i komentuje: „Ci dranie mają czelność używać niebezpiecznej broni!” Czytaj dalej, aby zobaczyć spoilery dotyczące Tokyo Revengers Chapter 222, datę premiery, gdzie można przeczytać mangę online oraz podsumowanie Tokyo Revengers Chapter 221.

Tokyo Revengers Rozdział 221 Podsumowanie

Nie minęło dużo czasu, zanim Takemichi zaczął opiekować się Senju, sprawdzając każdy cal jej ciała. Potem pyta ją, czy jest ranna. Będąc w trybie dziewczyny, Senju mówi Takemichi, że nie jest ranna i zdaje sobie sprawę, że Takemichi dba o jej dobre samopoczucie. Po zapytaniu Drakena o powód jego obecności u Takemichi, Draken wyjawia, że ​​Inupi powiedział mu o punkach planujących dziś wieczorem zabić Takemichi. Te punki zmierzały do ​​wesołego miasteczka, kiedy ją zobaczyły i postanowiły zaatakować. Takemichi jest zdziwiony, dlaczego ci goście chcieli go zamordować.

Po odpowiedzi Drakena Takemichichi pyta go, czy słyszał o Rokuharze. Kiedy Takemichi myśli o nim jak o zwykłym człowieku, zastanawia się, czy warto go zabić. Z tego powodu Draken przypomina Takemichi swój własny tytuł. Punki nie mogły pogodzić się z tym, że narzekający Takemichi dołączy do BRAHMANA i awansuje na pierwsze miejsce przed nimi. Dla niego wyjaśnia to jego decyzję o użyciu broni palnej zamiast walki wręcz. Ze względu na zaangażowanie pozbawionych skrupułów firm Draken wierzy, że Wojna Trzech Bóstw nie będzie łatwa do wygrania.

W przyszłości zastanawia się, co się stanie. W przyszłości Senju miał umrzeć, by chronić Takemichi, ale byli w stanie temu zapobiec. Senju nie do końca rozumie, o czym rozmawiają Takemichi i Draken, ale Takemichi wspomina, że ​​dziękuje Drakenowi. Oboje cieszą się, że udało im się zmienić bieg historii. Senju ostrzega Takemichi, że jeśli ktoś się pojawi, będzie miał kłopoty. Wypełniwszy swoją rolę i leżąc w deszczu, Draken mówi Takemichi, aby powiedział Mikeyowi, aby nie sprawiał kłopotów i nie sprawiał mu żadnych kłopotów.

Tokyo Revengers Rozdział 221 spoilery i przepowiednie

To musiało się stać. To tylko moja teoria, ale nie sądzę, żeby Draken miał umrzeć. Jedynym powodem, dla którego widzę, jak Ken go zabija, jest sprawienie, by Mikey poczuł się winny z powodu konsekwencji swoich działań. Draken jest oczywiście w stanie krytycznym, ale widzę, jak ktoś z Abrahama przychodzi i zabiera go do miejsca, gdzie może zostać uzdrowiony. Możliwe, że Draken ma wizję Bhaji mówiącego mu coś w stylu „nie umieraj idioto”.

Możliwe, że w latach 222-223 byli członkowie Timona przyjdą go wesprzeć i pomóc przetransportować Drakena w bezpieczne miejsce, aby mógł odebrać swoją pielęgniarkę. Ale Draken nigdy nie będzie miał takiej fizycznej zdolności, jaką miał przed postrzeleniem, a tym bardziej po tym, jak został dźgnięty.

Bez względu na wszystko, naprawdę nie chcę, żeby Draken zginął, ponieważ jako czytelnicy mangi i widzowie anime wszyscy jesteśmy do niego przywiązani, a zabicie głównego bohatera byłoby bardzo ekscytujące do oglądania. To na razie tyle, taka jest moja prognoza.

Tokyo Revengers Chapter 222 – data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszego harmonogramu wydań, nowy rozdział: Data premiery Tokyo Revengers Chapter 222 to 15 września 2021. Możliwe też, że rozdział ukaże się wcześniej niż oczekiwano, fani powinni być czujny w tym momencie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 222 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 222 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up