Tokyo Revengers Episode 22 Spoilery, data premiery, podsumowanie, oglądaj online

30/08/2021 10:44

Tokyo Revengers Episode 22 Spoilery, data premiery, podsumowanie, oglądaj online

Tokyo Revengers to telewizyjne anime akcji Shounen oparte na japońskim serialu manga napisanym i zilustrowanym przez Kena Wakui. Takemichi Hanagaki, kiepski 20-latek, przenosi swoje sumienie do swojego ciała uniwersyteckiego, dając mu możliwość naprawienia swoich błędów. Premiera anime 11 kwietnia 2021 roku. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o 22 odcinku Tokyo Revengers.

22. odcinek Tokyo Revengers – data premiery

22. odcinek „Tokyo Revengers” będzie miał premierę w Japonii 5 września 2021 r. MBS, TV Tokyo, TV Aichi, TVh, TVQ, BS Asahi, AT-X, TSK, QAB i RKK wyemitują odcinek w różnym czasie. Kiedy pierwsze trzy odcinki serialu zostały wyemitowane razem 30 marca 2021 r., wyemitowano je w Japonii w ramach specjalnego wydarzenia premierowego. Został stworzony przez Liden Films Studios z Kouichi Hatsumi jako reżyserem i Yasuyuki Mutou jako scenarzystą. Muzykę skomponował Hiroaki Tsutsumi, a postacie narysowali Kenichi Oonuki i Keiko Oota. Jako część otwierającego tematu serialu, Official HiGE DANDism zaśpiewał „Cry Baby”. „Koko de Iki wo shite” Eilla to temat zamykający pierwszych 12 odcinków. Tematem końcowym jest „Tokyo Wonder” Nakimushi.

Gdzie oglądać 1. sezon Tokyo Revengers online?

Crunchyroll i VRV zaoferują odcinki „Tokyo Revengers” w ich oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami w tym samym dniu, w którym są emitowane w Japonii. Oficjalny kanał YouTube Muse Asia, jej filii i Bilibili będzie transmitować odcinki do widzów w Azji Południowej i Południowo-Wschodniej. Anime można oglądać na Netflix Japan po japońsku z japońskim dźwiękiem i napisami w Japonii.

Spoilery do odcinka Tokyo Revengers 22

Widząc upadek Bajiego, Chifuyu szybko pyta, co zrobił mu Kisaki. Takemichi uświadamia sobie, że cios Kazutory w Bajiego był naprawdę poważny. Nie mogąc powstrzymać przerażenia, zdaje sobie sprawę, że jej przeszłość się spełnia. Michael wstaje i przechodzi przez stos samochodów, ujawniając, że Kazutora nie został jeszcze zabity, ponieważ Baji błagał go, aby tego nie robił. Mikey może zabić Bajiego teraz, gdy Kazutora zabrał mu też Bajiego.

Jednak Mikey nokautuje Tomana jednym kopnięciem, powodując ucieczkę reszty Valhalli. Kazutora wspomina swój czas z Baji i zaczyna go bić. To tak, jakby Baji wstał znikąd i zszedł ze stosu, zanim oświadczył, że wszystko jest w porządku, a potem sam się dźgnął. Kiedy Baji ma umrzeć, mówi Takemichi, aby zaopiekował się Tomanem i Mikey'em.

W odpowiedzi na zaczepki Kazutory przeciwko Mikey'owi, ten zaczyna ponownie go bić. Przejmując inicjatywę, Takemichi robi krok do przodu i staje między nimi. Takemichi mówi Mikeyowi, że Baji popełnił samobójstwo, ponieważ nie chciał, aby Mikey obwiniał Kazutorę. Dopiero gdy Mikey i Kazutora zdali sobie sprawę z ogromu poświęcenia ich przyjaciela, oczy Mikey'a zaczęły ciemnieć.

Policja może pojawić się w odcinku 22. Najprawdopodobniej wszyscy odejdą, z wyjątkiem Kazutory, która zostanie, aby przejąć swoje obowiązki i ponieść konsekwencje swoich działań. Takemichi i Drakken mogą w przyszłości odwiedzić Kazutorę w więzieniu, aby dostarczyć wiadomość od Mikeya.

Pytania od niektórych fanów

Czy Tokyo Revengers jest na Netflixie?

Szczerze mówiąc, nie możesz znaleźć Tokyo Revengers: Season 1 na Netflix, ponieważ jest ukryty. Tokyo Revengers i wiele innych seriali anime, które nie są obecnie dostępne w Twoim kraju, możesz obejrzeć, jeśli zastosujesz się do instrukcji zawartych w przewodniku.

Czy Tokyo Revengers się kończy?

Jeśli chodzi o ostatni rozdział mangi Tokyo Revengers, to prawdopodobnie ukaże się on najwcześniej w 2021 roku. Biorąc pod uwagę, że najdłuższe wątki fabularne miały od 44 do 69 rozdziałów, ostatni rozdział prawdopodobnie nie zostanie ukończony najpóźniej do 2022 roku.

Mikey zginął w Tokyo Revengers?

Mikey zginął w ramionach Takemichi, dziękując mu za uratowanie życia. Następnie wrócił do przeszłości i zabił Kisakiego przed powrotem do teraźniejszości. Teraz, kiedy o tym myślę, Mikey musiał być jedynym, którego tam nie było.

Czy Tokyo Revengers to dobre anime?

Jeśli chodzi o shonen anime, Tokyo Revengers ma wiele do zaoferowania. Ma ekscytującą historię i jedne z najciekawszych postaci w branży.

Kiedy wydano Tokyo Revengers?

Tokyo Revengers zostało pierwotnie wydane 11 kwietnia 2021 roku.

Ile sezonów jest w Tokyo Revengers?

Jest tylko jeden sezon Tokyo Revengers.

Jaka jest data premiery 22. odcinka Tokyo Revengers?

Odcinek 22 Tokyo Revengers zaplanowano na premierę 4 września 2021 roku.

Powiązane posty

Go up