Tokyo Revengers Chapter 225: data premiery i spoilery

01/10/2021 21:54

Tokyo Revengers Chapter 225: data premiery i spoilery

Tokyo Revengers Chapter 225 ujawnia ostatni moment Drakena, który znajduje się na krawędzi śmierci. Tajemniczy incydent w kryjówce Rokuhary Tandai zaczyna się w rozdziale 225 Tokyo Revengers, w którym członek gangu karze czterech facetów bez pomocy. Tokyo Revenger ujawnia rywalizację między różnymi gangami motocyklowymi, które rządzą Tokio, Shibuya. W ostatnim rozdziale Tokyo Revengers tajemniczy gang motocyklowy ponownie się spotyka, a faceci, którzy zastrzelili Drakena, zostają ukarani. Ich przywódca obawia się, że Draken został postrzelony zamiast rzeczywistego celu, Takemichi. Pyta ich, dlaczego zastrzelili Drakena i nie powinni byli robić takich rzeczy. Tytuł rozdziału to „Podrzynanie”.

Szef zdaje sobie sprawę, że jeden z najbardziej przerażających facetów w Tokio został zabrany i gratuluje im, mówiąc, że wykonali dobrą robotę, mimo że ich brutalnie potraktował. Cięcie do parku rozrywki. Deszcz nadal pada, gdy medycy wsadzili Drakena do karetki. Obywatele zebrali się i zastanawiają, co się dzieje. Takemichi idzie w przeciwnym kierunku. Senju dzwoni do niego, a Takemichi zdaje sobie sprawę, że zapytał lekarza, jak sobie radzi Draken. Lekarz powiedział mu, że jest mu przykro, ale że Pijak był i że nie dokończył swoich słów. Lekarz dzwoni i ujawnia, że ​​nie byli w stanie uratować Drakena.

Takemichi usłyszał, co powiedział lekarz i przyjął, że Draken nie żyje. Senju dzwoni kilka razy do Takemichi, a Takemichi odpowiada po rozważeniu tego, co powiedział mu lekarz. Senju zastanawia się, co się dzieje i pyta Takemichi, co powinni zrobić. Zdaje sobie sprawę, że dla Drakena to koniec, patrząc na gest Takemichi. Takemichi zdaje sobie sprawę, że odpowiedział Senju i przeprasza, że ​​nie usłyszał tego, co powiedział. Prosi ją, by to powtórzyła, a inny chłopak wchodzi, wykrzykując imię Senju.

Poprzednio w Tokyo Revengers, rozdział 224

Takeomi pyta, czy to prawda, że ​​Draken został postrzelony, a Senju słuchał Takemichiego. Odwraca się i pyta, skąd Takeomi wie o tym incydencie. Takeomi zdaje sobie sprawę, że Senju go dostał i wypowiada słowo S. Takemichi wciąż jest zszokowany tym, co się stało, podczas gdy Senju przesłuchuje Takeomi. Takeomi odpowiada, że ​​muszą zapłacić Rokuhara Tandai. Senju zastanawia się, dlaczego Takeomi to mówi, a Bekei przybywa z innymi członkami swojego gangu.

Benikei mówi swoim ludziom, aby zebrali wszystkich członków BRAHMAN, a Senju mówi Takeomi, że nie mogą tego zrobić teraz. Takeomi twierdzi, że nadszedł czas na działanie. Senju odpowiada, że ​​nie ma dzisiaj na to nastroju. Takeomi przypomina mu, że Draken został zabity i że nie mogą siedzieć i nic nie robić. Przypomina jej, że to krwawa łaźnia, a nie ten, kto jest numerem jeden. Takeomi przysięga, że ​​jest gotowy zaakceptować wszystko, co może się od teraz wydarzyć. Senju wyjawia, że ​​Rokuhara wszystko zepsuła, ponieważ nie powinno tak być. Takemichi stoi jak posąg. Usłyszeli kroki i członkowie BRAHMAN są gotowi pomścić Drakena.

Głos mówi, że tu ożywa. Tajemniczy członek gangu krzyczy, że przybyli na requiem Drakena; Senju uświadamia sobie, że to Rokuhara. Takeomi każe gangowi Rokuhary odejść, a przywódca odpowiada, że ​​mogą zacząć od Armagedonu. Rokuhara kontra BRAHMAN zaraz zacznie. Takeomi dodaje, że teraz mogą to naprawić. Słyszą odgłos motocykla, który znają i zdają sobie sprawę, że sprawy się skomplikują. Motocykl zatrzymuje się z tablicą rejestracyjną KAMIKAZE. Mikey patrzy na wszystkich, a to on w ciele na dachu tego roweru.

Tokyo Revengers rozdział 225 – data premiery

Tokyo Revengers Chapter 225 zostanie wydany w czwartek, 6 października 2021 roku. Nagle przybył Mikey i Takemichi wykrzykuje jego imię. Gang Rokuhary drży na widok Mikeya. Zobaczymy w następnym rozdziale, czy rozpocznie się bitwa między trzema bóstwami. Powód przybycia Mikey'a zostanie ujawniony w kolejnym rozdziale Tokyo Revengers.

Przeczytaj Tokyo Revengers Chapter 225 Online – surowe szczegóły

Możesz przeczytać Tokyo Revengers Chapter 225 online na innych stronach internetowych. Oficjalna strona Tokyo Revengers jest niedostępna, ale nowe rozdziały będą publikowane co tydzień.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up