Tokyo Avengers Rozdział 247 Spoilery

20/03/2022 09:04

Spoilery do Tokyo Avengers Rozdział 247:

W końcu nadszedł ten czas w tygodniu, tytuł Tokyo Revengers Chapter 247 i English Spoilery są wreszcie gotowe do przeczytania po nieprzetworzonych tłumaczeniach.

Nasz bohater Takemichi stanął do walki z Kakuchou i Mikey'em. Walka między Tokyo Manji i Kantou Manji staje się intensywna, gdy Mitsuya i Inui przechodzą do ofensywy.

Mimo że gang Tokyo Manji ma tylko 50 członków, a Kantou Manji ponad 500, wyraźnie mają przewagę. Senju wziął na siebie pokonanie co najmniej 100 członków, może nawet odnieść sukces.

Senju był najmniej zaskoczony, gdy Takemichi wysłał Kakuchou w powietrze. Pomyśl o Takemichi jako o silnym człowieku, kimś, kto stanął przeciwko Mikey'owi w Wojnie Trzech Bóstw.

Nawet Kakuchou nazwał Takemichi „Moim bohaterem” pod koniec rozdziału 246. Co zatem ma dla nas w przygotowaniu nadchodzący rozdział 246 Tokyo Revengers w języku angielskim?

Tłumaczenie surowej mangi jest już dostępne i wreszcie mamy kilka paneli i spoilerów do przeczytania online. Spodziewamy się również, że wkrótce zostanie ogłoszony drugi sezon Tokyo Revengers.

Tokyo Avengers 247 – data premiery surowego skanu

Po raz pierwszy od dłuższego czasu surowe skany zostały wydane wcześnie.

Cały rozdział nie został wydany w języku japońskim, ale niektóre panele wyciekły z wyprzedzeniem. Wstępne tłumaczenie w końcu się rozpoczęło i wreszcie mamy kilka spoilerów do przeczytania.

Tokyo Revengers Chapter 247 Raw Scans ma zostać wydany 20 marca 2022 roku i będzie dostępny do obejrzenia na oficjalnej stronie Kodansha.

Japoński rozdział jest zwykle ujawniany lub publikowany przedwcześnie. Wyszły pierwsze trzy strony skanów i widzimy Inui i Mitsuyę w akcji. Nie udostępniono jeszcze żadnych informacji o walce między Takemichi i Mikey.

Pierwsze spoilery są dostępne tylko po przetłumaczeniu surowych skanów. Ponieważ wszystkie strony surowego Tokyo Revengers nie zostały jeszcze wydane, minie trochę czasu, zanim będziemy mogli przeczytać potwierdzone spoilery w języku angielskim.

Tokyo Revengers 247 English Chapter zostanie wydany 22 marca 2022 roku i można go łatwo znaleźć na oficjalnej stronie Kodansha USA.

Spoilery One Piece 1044 i Mushoku Tensei Rozdział 80 również zostaną wkrótce wydane, więc koniecznie je sprawdź.

Tokyo Avengers Rozdział 247 Spoilery

Nareszcie pojawiły się pierwsze spoilery! Tytuł rozdziału 247 to „Hey Dude” i przedstawia walkę między Kantou Manji i Tokyo Manji.

Ostatni rozdział zakończył się tym, że Kakuchou rzucił pięścią w Takemichi i nazwał go bohaterem. Wszyscy spodziewali się, że Tokyo Revengers 247 rozpocznie walkę między Takemichi i Kakuchou, ale zamiast tego obejmie pozostałych członków Tokyo Manji.

Kilka pierwszych stron rozdziału pokazuje Mitsuyę atakującego Haitaniego Rindou prosto w twarz. Ale Ran szybko przychodzi na ratunek i atakuje Mitsuyę, ratując w ten sposób jej brata.

Ale surowe skany pokazują również, że Hakkai nadchodzi od tyłu i atakuje Ran, jednocześnie ratując Mitsuyę.

Widzimy również Inui walczące z członkami gangu Kantou manji. Widzi Koko stojącego z boku i wołającego jego imię. Walka trwa, reszta rozdziału powinna skupiać się na walce Senju z gangiem Kantou manji.

Oczekuje się, że Mikey dotrze do rozdziału 247. Pełne i potwierdzone spoilery zostaną udostępnione wkrótce.

Więc bądźcie czujni i sprawdźcie więcej szczegółów na temat Tokyo Avengers Chapter 247 w języku angielskim i wkrótce spoilery. Zalecamy zapoznanie się z naszym artykułem One Piece Episode 1014 podczas oczekiwania.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up