Tokyo Avengers Rozdział 238 Manga Online

14/01/2022 13:36

Tokyo Avengers Rozdział: 238 Manga Online

Fani będą mogli przeczytać mangę. Tokyo Avengers, rozdział 238 online w tym tygodniu, kiedy stanie się dostępny na oficjalnej stronie internetowej Tokyo Revengers. Możesz przeczytać mangę Tokyo Avengers Chapter 238 na stronie Kodansha. Surowe skany są najprawdopodobniej dostępne w różnych witrynach z mangą i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł.

Więcej informacji na temat Tokyo Avengers

Tokyo Revengers to manga stworzona przez Kena Wakui. Jest publikowany w magazynie Kodansha Weekly Shnen od marca 2017 roku. Liden Films będzie miał premierę adaptacji serialu anime w kwietniu 2021 roku. Adaptacja filmu aktorskiego zostanie otwarta w Japonii w lipcu 2021 roku.

Tokyo Revengers zadebiutowało w lutym 2020 roku i od tego czasu sprzedało się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Manga zdobyła 44. nagrodę Kodansha Manga Award w kategorii 2020.

Nie chodzi o to, że lorsqu'il myślał, że wybrał ne peuvent pas être pires, ale dowiedział się, że są to eks-petite amie, Hinata Tachibana, zamordowana przez gang Tokyo Manji, gang okrutnych przestępców, którzy zakłócili społeczeństwo po określony czas.

Zapytany, gdzie wszystko poszło nie tak, Takemichi nagle cofnął się w czasie, do czasów, kiedy wciąż był w związku z Hinatą. Kiedy Takemichi zdaje sobie sprawę, że ma szansę uratować Hinatę, postanawia zinfiltrować i wstąpić do gangu Tokyo Manji, aby przywrócić przyszłość i uratować Hinatę przed jej tragicznym losem.

Kiedy Takemichi zdaje sobie sprawę, że ma szansę uratować Hinatę, postanawia zinfiltrować i wstąpić do gangu Tokyo Manji, aby przywrócić przyszłość i uratować Hinatę przed jej tragicznym losem.

Manga Tokyo Revengers, napisana i zilustrowana przez Kena Wakui, po raz pierwszy ukazała się w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen 1 marca 2017 roku. Rozdziały Kodansha zostały opublikowane w tomach tankbon. Pierwszy tom ukazał się 17 maja 2017 r. Dwadzieścia dwa tomy ukazały się 16 kwietnia 2021 r.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up