Tokyo Avengers, rozdział 239, data premiery, spoilery

13/01/2022 19:19

Tokyo Avengers, rozdział 239, data premiery, spoilery

Tokyo Avengers Rozdział 239 jest prawie ukończony. Tokyo Revengers ma wszystko, czego potrzeba, aby stać się hitem, który zaznaczy dekadę. To jeden z największych hitów roku, a entuzjazm do mangi nie słabnie. Czytaj dalej, aby znaleźć surowe skany Tokyo Avengers Chapter 239 wraz z datą premiery, spoilerami i podsumowaniem rozdziału 238. Rozważ najnowsze szczegóły rozdziału 239 dostępne online.

Podsumowanie rozdziału 238 Tokyo Avengers

Takemichi Hanagaki był najszczęśliwszy w drugiej klasie liceum. Był popularny, miał dość duży krąg towarzyski, a nawet miał dziewczynę. To było jednak dwanaście lat temu. Dziś jest niczym, zrujnowanym nikim, z którego dzieci wyśmiewają się i często muszą przepraszać swojego młodego pracodawcę. Co gorsza, makabryczne doniesienie o jego jedynej miłości i jego młodszym bracie brutalnie zamordowanym przez gang Manji z Tokio dodaje zniewagi do kontuzji. Takemichi zostaje przetransportowany tego samego dnia, dwanaście lat wcześniej, kiedy wciąż spotykał się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg ostatecznie kończy jego nieszczęśliwą egzystencję.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do ponownego przeżycia dnia, który przyspieszył jego zejście i błaga go, by uratował swoją siostrę przed wejściem w przyszłość. Co zaskakujące, wciąż żyje. Jeszcze dziwniejszy jest fakt, że przyszłość się zmieniła. Wygląda na to, że Takemichi potrafi zmieniać bieg czasu. Takemichi zamierza cofnąć się w czasie i zmienić historię, aby ocalić swoją smutną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji.

Tokyo Avengers Rozdział 239 – data premiery

Fani są tak zafascynowani Tokyo Revengers, że po wydaniu poprzedniego rozdziału chętnie poznają datę premiery Tokyo Revengers Chapter 239. Oficjalna data premiery Tokyo Avengers Chapter 239 ze studia to 12 stycznia 2022 roku.

Tokyo Avengers Rozdział 239 Spoilery

Obecnie nie mamy spoilerów. Umieścimy je na tej stronie, gdy staną się dostępne. Życie Takemichi Hanagakiego jest nieskończenie przygnębiające. Kiedy myśli, że nie może być gorzej, dowiaduje się, że jego była dziewczyna, Hinata Tachibana, została zamordowana przez Tokyo Manji Gang, gang złych przestępców, którzy sieją spustoszenie w mieście. godzina.

Zapytany, co się stało, Takemichi nagle przenosi się w czasie, do czasów, kiedy wciąż był zakochany w Hinacie. Kiedy Takemichi myśli, że ma szansę uratować Hinatę, udaje się pod przykrywką i wsiada do Tokyo Manji Gang, aby przywrócić przyszłość i uratować Hinatę przed jej tragicznym losem.

Tokyo Avengers Rozdział 239 Skanowanie surowe

Obecnie nie mamy surowych skanów Tokyo Avengers Rozdział 239. Umieścimy je na tej stronie, gdy staną się dostępne.

Surowe obrazy są zwykle dostępne na 2-3 dni przed faktyczną datą wydania.

Gdzie czytać Tokyo Avengers Rozdział 239?

Nie zalecamy czytania mangi na jakiejkolwiek nieautoryzowanej platformie lub stronie internetowej. Jeśli mieszkasz w Japonii, możesz kupić tygodnik Kodansha's Weekly Shonen, aby przeczytać nowe rozdziały Tokyo Avengers. Alternatywnie, oficjalna strona internetowa Kodansha oferuje różne platformy cyfrowe, na których międzynarodowi fani mogą kupować wszystkie tomy mangi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up