To Your Eternity Odcinek 18 – data premiery

04/08/2021 08:40

18. odcinek To Your Eternity będzie miał datę premiery 16 sierpnia 2021 r. Po jego wyemitowaniu użytkownicy premium Crunchyroll będą mogli go obejrzeć. Jeśli obejrzysz to za darmo, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, prawdopodobnie jeszcze tydzień, a pojawią się ogłoszenia. 16 sierpnia każdy powinien móc obejrzeć kolejny odcinek.

Gdzie obejrzeć 18 odcinek To Your Eternity?

Crunchyroll to najlepsze miejsce do obejrzenia 18 odcinka To Your Eternity online z angielskimi napisami już teraz. Co tydzień ukazują się nowe odcinki z angielskimi napisami, trwa dubbing! Subskrybenci Crunchyroll Premium mogą oglądać nowe odcinki zaraz po ich udostępnieniu na żywo, podczas gdy abonenci bezpłatnych muszą poczekać tydzień lub więcej.

Przeczytaj o Do swojej wieczności

Your Eternity opublikuje japońskie mango Yoshitoki Daimy, które sam napisał i zilustrował. Został przedrukowany w tygodniku Weekly Shnen od listopada 2016 roku, a Kodansha przejął rozdziały w piętnastu tomach tankôbon, które mają zostać wydane w kwietniu 2021 roku. Śledzimy Fushiego w różnych wcieleniach, a także młodego osieroconego wieśniaka i jego wilka. . Bohaterem opowieści jest Fushi.

Kula, którą można opisać tylko jako rzuconą na ziemię, aby była widoczna z daleka. Wraz ze wzrostem temperatury przemienia się ze skały w matkę, zdolną do zmiany kształtu istot, których odbicie wychwytuje.

Pozostaje nieruchoma, dopóki w śnieżny dzień przez drzwi Śmierci nie wymknie się wilk. Kiedy przybiera postać zwierzęcia, zyskuje świadomość i zaczyna błąkać się bez celu. Niedługo potem pojawia się władca wilków, młody człowiek, który z niecierpliwością wyczekuje powrotu swojego południowego plemienia, gdzie czeka na niego raj pełen ryb i owoców. Mimo samotności chłopiec ma nadzieję, że nie zapomniał tych, za którymi tęskni i że pewnego dnia spotka ich ponownie.

Chłopak jest zaintrygowany otoczeniem i postanawia opuścić dom, by dołączyć do plemienia w podróży do raju. Ale co z dzieckiem, które zostało poważnie ranne i nie może komunikować się ze starszymi rówieśnikami? Historia Fumetsu no Anata to historia nieśmiertelnej istoty, która na przestrzeni dziejów wchodzi w interakcje z różnymi ludźmi.

Powiązane posty

Go up