To Your Eternity Odcinek 14 – data premiery

07/07/2021 09:51

Premiera 14. odcinka To Your Eternity to poniedziałek, 19 lipca 2021 r. Po jego wyemitowaniu użytkownicy premium Crunchyroll będą mogli go obejrzeć. Jeśli obejrzysz to za darmo, będziesz musiał poczekać trochę dłużej, prawdopodobnie jeszcze tydzień, a pojawią się ogłoszenia. 19 lipca wszyscy powinni być w stanie obejrzeć 13. odcinek.

Gdzie obejrzeć 14 odcinek To Your Eternity?

Crunchyroll to najlepsze miejsce do obejrzenia 14 odcinka To Your Eternity online z angielskimi napisami już teraz. Co tydzień ukazują się nowe odcinki z angielskimi napisami, trwa dubbing! Subskrybenci Crunchyroll Premium mogą oglądać nowe odcinki zaraz po ich udostępnieniu na żywo, podczas gdy abonenci bezpłatnych muszą poczekać tydzień lub więcej.

Więcej informacji o To Your Eternity

Japońska seria mango Yoshitoki daimy, napisana i zilustrowana przez tego ostatniego, zostanie opublikowana dla Your Eternity. Ukazuje się w tygodniku Weekly Shnen od listopada 2016 r., a jego rozdziały zostały zebrane przez Kodanshę jako piętnaście tomów tankôbonów w kwietniu 2021 r. Śledzi Fushi, który przybiera różne formy, a także porzuconego młodego wieśniaka i jego wilka. Bohaterem opowieści jest Fushi.

Z daleka kula znana tylko jako Jest zrzucana na ziemię w celu obserwacji. Przemienia się najpierw w skałę, a następnie, gdy temperatura wzrasta, w matkę, zdolną do zmiany kształtu istot, których odbicie wychwytuje.

Pozostaje bez ruchu aż do pewnego śnieżnego dnia, wilk po prostu przechodzi przez drzwi śmierci. Przybierając postać zwierzęcia, uświadamia sobie i zaczyna błąkać się bez celu. Niedługo potem pojawia się Władca Wilków, młody człowiek, który czeka na powrót swojego plemienia z raju pełnego ryb i owoców na południu. Choć dziecko czuje się samotne, ma nadzieję, że nie zapomniał o tych, za którymi tęskni i że kiedyś ich spotka.

Chłopiec chce poznać nowe środowisko i postanawia opuścić swój dom, by podążać śladami plemienia w poszukiwaniu raju. Ale co się stanie z dzieckiem z ciężko rannym ciałem i pozbawionym rad starszych towarzyszy? Fumetsu no Anata ilustruje historię nieśmiertelnej istoty, której doświadcza ludzkość, spotykając w czasie różne typy ludzi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up