To Your Eternity Epizod 5 - data premiery

07/05/2021 09:31

To Your Eternity ”lub„ Fumetsu no Anata e ”to animowany serial fantasy stworzony na podstawie mangi napisanej i zilustrowanej przez Yoshitoki Ooima („ A Silent Voice ”). Obraca się wokół tajemniczej istoty, która przybywa na Ziemię, aby obserwować ludzkość i stopniowo zaczyna tworzyć własną tożsamość. Anime miało swoją premierę 12 kwietnia 2021 roku i jest już oceniane jako jeden z najlepszych seriali sezonu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o swoim następnym odcinku.

To Your Eternity Epizod 5 - data premiery

Odcinek 5 „To Your Identity”, zatytułowany „Those Who Follow”, zostanie wyemitowany 10 maja 2021 r. W NHK Educational TV. Pierwotnie anime miało mieć premierę w październiku 2020 r., Ale zostało opóźnione do kwietnia 2021 r. Z powodu sytuacji COVID. Sezon 1 będzie miał 20 odcinków. Seria była gospodarzem Base du Studio Brain, Masahiko Murata prowadził zespół produkcyjny, a Shinzou Fujita prowadził zespół scenarzystów. Muzykę skomponował Ryou Kawasaki, a Koji Yabuno narysował postacie. Hikaru Utada wykonał otwierający utwór „PINK BLOOD”, podczas gdy Masashi Hamauzu wykonał piosenkę zamykającą „Mediator”.

Gdzie obejrzeć online sezon 1 To Your Eternity?

Widzowie spoza Azji mogą oglądać serial z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Crunchyroll i VRV w dniu emisji w Japonii. Ani-One nadaje odcinki na swoim kanale YouTube w następujących krajach: Bangladesz, Brunei, Bhutan, Kambodża, Hongkong, Indie, Indonezja, Laos, Makao, Malediwy, Mongolia, Birma, Nepal, Pakistan, Filipiny, Tajlandia, Wietnam i Tajwan. Odcinki można również oglądać na platformach VoD stowarzyszonych z Ani-one: Bahamut / Gamer, Catchplay, Chunghwa Telecom (MOD i Hami Video), Friday, KKTV, Line TV i myVideo na Tajwanie; MeWatch w Singapurze; Sushiroll w Indonezji i Dimsum w Brunei i Malezji.

Widzowie w niektórych częściach Azji mogą również oglądać odcinki w witrynach streamingowych innych niż Ani-One Bilibili, iQIYI i Tencent. W Japonii „To Your Eternity” jest emitowany w serwisie Netflix Japan.

To Your Eternity Episode 5 Spoilery

W odcinku 4 Hayase zabiera Marcha, Paronę i Fushiego do Yanome. Parona pamięta swoją starszą siostrę, która chętnie udała się w góry, aby Parona mogła zostać ocalona. Po drodze Parona i March dowiadują się, że nawet szaman, którego przyprowadził Hayase, jest więźniem. Po dotarciu do Yanome, oni i Fushi zostają przytłoczeni przez tętniące życiem duże miasto. Hayase leczy je, a następnie umieszcza je w oddzielnych komórkach.

Pozostali więźniowie zaatakowali Fushiego, mając nadzieję na odkrycie tajemnicy jego nieśmiertelności. Fushi na krótko przekształca się w chłopca, po czym ponownie zamienia się w wilka. Słucha frazy „boli” jednego z atakujących go więźniów i powtarza je zarówno jako dziecko, jak i jako wilk. Hayase nakazuje Marchowi oczyszczenie ran Onigumy lub Spirit Beara. Po raz pierwszy w swoim istnieniu stwór otrzymuje od kogoś życzliwość, gdy March usuwa z jego ciała liczne strzały i oczyszcza ranę. W końcu umiera w spokoju, a Fushi przestaje mówić „to boli”. Odcinek kończy się, gdy Paronie udaje się wydostać z celi i uwalnia Marcha i Fushiego.

W odcinku 5, Pioran, szaman, mógł dołączyć do Parony, Fushi i Marcha, próbując uciec z Yanome. Prawdopodobnie będą musieli przedrzeć się przez Hayase i jego żołnierzy, którzy prawdopodobnie zablokują im drogę. Podczas swojej ucieczki Fushi mógł przejść kolejną poważną przemianę.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up