To Your Eternity Episode 3: A Little Revolution Data premiery

23/04/2021 04:10

Tytuł trzeciego odcinka serialu To Your Eternity to „Mała rewolucja”. Najbardziej oczekiwana adaptacja anime w tym sezonie jest już dostępna, a widzowie już ją pokochali. Do tej pory wyemitowano tylko dwa odcinki, ale serial już dowiódł swojego potencjału. Jest również bardzo popularny, będąc adaptacją uznanej przez krytyków mangi.

Artysta mangi Yoshitoki Oima, znany z arcydzieła „A Silent Voice”, ożywił kolejną intrygującą historię w postaci mangi To You Eternity. Dlatego też fani również dużo oczekują od tej serii. Na szczęście wydaje się, że już je wypełnia, ponieważ udało jej się wciągnąć publiczność od pierwszego odcinka. Teraz czekają na premierę trzeciego odcinka. Więc kiedy zostanie wydany? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

To Your Eternity Episode 3: Podgląd fabuły i szczegóły!

Pierwsze dwa odcinki anime znakomicie ugruntowały fabułę i przedstawiły głównych bohaterów. Teraz, począwszy od odcinka w przyszłym tygodniu, serial zacznie nabierać tempa. W poprzednim odcinku związek między Marcem a istotą został wzmocniony, ponieważ oboje mają to samo pragnienie przetrwania. Tak więc w trzecim odcinku To You Eternity March nauczy wszystkiego chłopca, który nic nie wie. Zaopiekuje się nim jak matka. W międzyczasie Parona będzie walczyć, by uratować March, gdy Hayase będzie ją nieustannie ścigać. Dlatego Parona spróbuje dotrzeć do March, zanim Hayase będzie mógł ją odzyskać.

Podsumowanie poprzedniego odcinka!

W drugim odcinku anime To Your Eternity widzowie zobaczyli istotę idącą, aby spełnić marzenie chłopca. Jednak sześć razy zmarł podczas tej podróży. Po przejściu przez śnieg przechodzi przez las i zostaje pożarty żywcem przez niedźwiedzia. Nie był to jednak duży problem. Z drugiej strony March i jej przyjaciółka Parona grali w wiosce. March bardzo chce dorosnąć, aby mogła zostać mamą. Jednak Hayase, wojownik, wybiera March jako kolejną ofiarę za Duchowego Niedźwiedzia. W rezultacie jego życie zostaje wywrócone do góry nogami. Jej przyjaciółka Parona pomaga jej w ucieczce z miasta. W lesie March widzi ciało istoty i wywołuje jej przebudzenie.

To Your Eternity Episode 3: Data premiery

Po odcinku pełnym porywających dramatów fani z niecierpliwością czekają na kolejny. Dlatego 3 odcinek To Your Eternity zostanie wydany w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku. Będzie on dostępny do transmisji online na VRV i Crunchyroll.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up