Edens Zero - data premiery odcinka 1

03/04/2021 22:28

Oparty na serii mangi napisanej i zilustrowanej przez Hiro Mashimę, „Edens Zero” to animowany serial fantasy o kosmosie. Tworząc serię mangi, Mashima ponownie wykorzystała pewne elementy ich twórczości oprócz najpopularniejszego „Fairy Tail”, zwracając uwagę na projekt postaci, motywacje działań leurs oraz pojawienie się Happy comme l'un głównych członków dystrybucji. Historia rozgrywa się we wszechświecie podzielonym na mniejsze odmiany zwane kosmosem, z których każda jest pełna ludzi, obcych i robotów. Bohaterem jest Shiki Granbell, ludzki chłopiec, który dorastał na planecie Granbell, parku rozrywki, a następnie wyrusza w niesamowitą przygodę, aby odnaleźć legendarną Boginię Matkę, tak jak zrobił to jego przybrany dziadek, robotyczny król demonów Ziggy. . to przed nim.

Pierwsze dwa odcinki „Edens Zero” miały swoją premierę online 29 marca 2021 r. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o pilotażowym odcinku serialu animowanego.

Data emisji odcinka 1 Edens Zero

Odcinek 1 „Edens Zero”, zatytułowany „Into the Sky Where Cherry Blossoms Flutter”, zostanie wyemitowany 11 kwietnia 2021 w telewizji Nippon. Studio JCStaff opracowało serię, z Shinjim Ishiharą jako głównym reżyserem, Yuji Suzuki jako asystentem reżysera i Mitsutaka Hirota jako głównym scenarzystą. Muzykę skomponował Yoshihisa Hirano, a postaci rysował Shunya Kikuchi. Takanori Nishikawa zaśpiewał piosenkę otwierającą „Eden Through the Rough”, a CHiCO z HoneyWorks zaśpiewał piosenkę zamykającą „Bouken no VLOG”.

Gdzie oglądać Edens Zero sezon 1 online?

Widzowie mogą strumieniować odcinki „Edens Zero” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami w serwisie Netflix.

Edens Zero Odcinek 1 Spoilery

W pierwszym odcinku serii Ziggy był w stanie sprowadzić Shiki na planetę Granbell, a ten drugi mógł tam dorastać, widząc wszystkich mieszkańców robota jako swoich przyjaciół. Rebecca Bluegarden, aspirująca wpływowa i twórczyni treści w B-Cube (kosmicznej witrynie do udostępniania filmów), mogłaby przyjechać do Granbell z Happy i spotkać się z Shiki. Mogą stanąć w obliczu nagłego powstania robotów, które według Shiki jest spowodowane przez wirusa. Może się okazać, że roboty udają zabójców, aby oszukać Shiki z planety, ponieważ nie chcą, aby był tam, gdy nieuchronnie wymrą.

Shiki mógł zostawić Granbell z Rebeccą i Happy, nieświadomy ostatniego aktu życzliwości robotów wobec niego. Po raz pierwszy w życiu zobaczył z bliska wielkiego smoka zmechanizowanego. Mógłby zdecydować się pójść w ślady Ziggy'ego i wyruszyć na poszukiwanie swojej matki.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up