Data premiery odcinka 4 Edens Zero

3 lata ago

Edens Zero, odcinek 4: Rebecca i Happy podróżowali już wcześniej i odwiedzili Królestwo Granbell. Królestwo Granbell to królestwo opuszczone od wieków. Duet podróżuje tam, aby nagrywać filmy dla swojego internetowego kanału B-Cube. To jest park rozrywki prowadzony przez roboty. Spotykają Shiki, ludzkiego chłopca. Od dzieciństwa Shiki mieszka w Królestwie Granbell. Shiki próbuje zaprzyjaźnić się z Rebbecą, ale ona go odrzuca, nie znając jego motywów.

Ostrzega Shiki, aby nie próbował zaprzyjaźniać się z robotami. Shiki nie przejmuje się konsekwencjami i postanawia zaprzyjaźnić się z robotami. Później Rebbeca odkrywa prawdę o Shiki: adoptował go jego dziadek, Król Demonów Ziggy. Shiki nie mogła naprawić swojego dziadka, a Rebbeca rozumie, dlaczego Shiki chce robotów. Rano roboty sieją spustoszenie i są agresywne w stosunku do Rebeki i Shiki. Rebelianci przekazali robotom złe wieści i zaczęli nienawidzić ludzi.

Edens Zero Odcinek 3

Roboty drwią z Shiki, mówiąc, że jego zdolności mechaniczne są słabe i nie może nic zrobić. Występ Shiki był dla niego ukrytym systemem samoleczenia. Rebecca zdaje sobie sprawę, że Shiki jest dobrym człowiekiem i nie krzywdzi robotów. Chce tylko poznać innych przyjaciół. Shiki została przyjęta przez Rebeccę i Happy jako jej najlepsza przyjaciółka. Shiki nauczył się grawitacji Ether Gear. Walczy z robotem Castella, który mówi mu, że to ludzki grzech dla robotów.

Shiki mówi Castelli, kim jest, i używa Ether Gear, aby chronić Happy i Rebeccę. Castella może zostać sproszkowana i zdominowana. Roboty zwracają się przeciwko Shiki po bitwie, ponieważ pokonał on mężczyznę. Shiki wie, że walka to strata czasu. Ucieka latającą łodzią z Rebeccą i Happy. Po drodze zdaje sobie sprawę, że roboty były jego przyjaciółmi, jednak odkąd rebelianci zrobili robotom pranie mózgu, zrujnował z nimi przyjaźń.

Podróżują na statku zwanym Aqua Wing; Rebecca i Happy opowiadają Shiki o swoim pochodzeniu. Roboty zobaczyły statek i chciały go zaatakować, ale wyścig został wyeliminowany. Kiedy Aqua Qing opuściła matkę, zobaczyła go i miała wizję przyszłości Shiki. Obaj dobrze poznali Shiki podczas podróży i powiedzieli, że jest jej nowym ochroniarzem. Powiedzieli Shiki, aby udał się do Błękitnego Ogrodu. Shiki stał się poszukiwaczem przygód dla organizacji Shooting Starlight, kiedy przybyli.

Data premiery odcinka 4 Edens Zero

Data premiery czwartego odcinka Edens Zero to wtorek, 2 maja 2021 r. Oczekujemy, że 4 odcinek Edens Zero zostanie wyemitowany około godziny 12:55 czasu JST. Odcinek 4 będzie emitowany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Edens Zero Odcinek 4 w Internecie

Edens Zero Episode 4 Anime Online English Subs, fani czekają na Ciebie. Możesz bezpłatnie przeczytać Edens Zero Episode 4 Anime Online English Subs na następujących platformach, aby wspierać twórców: Na Netflix.

Zwiastun Edens Zero

https://www.youtube.com/watch?v=E0YwpcvVdMI

Powiązane posty

Go up