The Owl House Sezon 2 Odcinek 11 Data premiery, Spoilery, Oglądaj online

22/08/2021 08:35

The Owl House Sezon 2 Odcinek 11 Data premiery, Spoilery, Oglądaj online

The Owl House Sezon 2 Odcinek 11 Będzie następny odcinek: W ostatnich latach The Owl House zyskał wiele uwagi opinii publicznej. W każdym odcinku jest dużo dramatu i kto w pewnym momencie się tym nie znudzi? Oprócz fantastyki i dramatu, seria skupia się przede wszystkim na zjawiskach nadprzyrodzonych. Amerykański animowany program telewizyjny pozwala zaprezentować go wszystkim swoim fanom. Jest emitowany co tydzień w Disney Channel. Drugi sezon tego programu został ogłoszony w 2019 roku, kiedy otrzymał zielone światło. W 2021 roku w końcu dostaliśmy nowe odcinki, na które zasłużyliśmy.

Trzy dodatkowe odcinki zostały również wydane przed drugim sezonem. Dodatkowo scenarzyści The Owl House wskazali, że drugi odcinek będzie ostatnim, zawierającym łuki postaci i historie dla wszystkich postaci z serii. Wcześniej w serialu widzieliśmy Edę, Kinga i Hooty'ego w 10. odcinku zatytułowanym Yesterday's Lie. Dla Luz powstał tymczasowy portal. Aby wysłuchać swojej matki, która żyje w ludzkim królestwie, pobiegł do ludzkiego królestwa. W rezultacie fabuła nabiera nowego charakteru, gdy widzimy, jak Luz wchodzi do portalu, który dla niej zbudowano.

Jedynym miejscem, do którego może się udać, jest dziwne miejsce pełne kostek. Chociaż pozwala jej to na interakcję z obydwoma miejscami za pomocą niezbędnych odbić, pozwala jej również na interakcję ze sobą. Luz poznaje ją później w filmie. Mimo że był to zmiennokształtny bazyliszek o imieniu Vee. W wyniku eksperymentu sabat cesarza nadał mu przydomek numer 5. Vee uciekł z Wysp Bolinga. Postanowił żyć życiem Luz tak jak on. Nie bez znaczenia była również hojność Camilli wobec niego.

The Owl House Sezon 2 Odcinek 11 Podsumowanie

Vee potrzebuje magii, żeby się przebrać, więc obie kobiety udają się do lokalnego muzeum, by ją odnaleźć. Tam dowiadują się, że uzdrowiciel od lat próbuje schwytać demony, ale bezskutecznie. Vee zostaje schwytany przez niego, gdy ją widzi. Jest zszokowana i poprzysięga mu w jakikolwiek sposób pomóc. Lucy kontaktuje się z mamą Camillą i wszystko wyjaśnia. Camilla początkowo nie chce się angażować, ale po spotkaniu z córką zgadza się jej pomóc. Po uwolnieniu Vee zamyka uzdrowiciela w celi.

Kiedy Vee wprowadza się do niej, nie martwi się o swoją córkę Luz. Jest również zasmucony, że jego córka zdecydowała się zamieszkać na Wrzących Wyspach. Luz jest nieustannie przyciągana do Królestwa Demonów z powodu niestabilnej natury Portalu. Camia prosi Luz, aby obiecała, że ​​nigdy więcej jej nie opuści, gdy odejdzie, co akceptuje jej córka. Na tym kończy się podsumowanie jedenastego odcinka serialu. Po tym odcinku będziemy mieli jaśniejsze wyobrażenie o tym, co nas czeka.

The Owl House Sezon 2 Odcinek 11 Data premiery

Data premiery 11. odcinka 2. sezonu The Owl House będzie miała miejsce 21 sierpnia 2021 r. o godzinie 10:00 czasu KST. Nowe odcinki są emitowane w sieci co tydzień, każdy trwa około 30 minut.

Gdzie obejrzeć odcinek 11 sezonu 2 The Owl House online?

Możesz obejrzeć odcinek 11 The Owl House na Disney Channel. Możesz oglądać odcinek 11 sezonu The Owl House 2 na oficjalnej stronie Disneya, mając ważne konto kablowe. Wstęp do Directv, Fubo TV lub YouTube TV jest dostępny dla fanów. W Amazon Prime Video możesz kupować / kupować poprzednie odcinki.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up