The Owl House Sezon 2 Odcinek 9 Spoilery i fakty

05/08/2021 16:17

The Owl House Sezon 2 Odcinek 9 już wkrótce, a wcześniej zróbmy krótkie podsumowanie ostatniego odcinka. Premiera 2 sezonu The Owl House miała miejsce 12 czerwca 2021 roku i od tego czasu wyemitowano osiemnaście odcinków serialu. Poprzedni odcinek skupiał się głównie na Hooty, który zajmuje centralne miejsce. Najpierw pisze list do Lilith, w którym mówi jej, jak bardzo była pomocna w zeszłym tygodniu. Później, kiedy wraca do Sowiego Domu, Hooter dowiaduje się, że King miał problem z rozpoznaniem, jakim był demonem. Tymczasem Eda zastanawia się nad swoją klątwą, podczas gdy Luz jest teraz uwięziona z głową pełną uczuć do Przyjaźni.

Hooty następnie bierze na siebie rozwiązanie problemów swoich przyjaciół. Przede wszystkim śmiało poddaj Kinga surowym testom. Pomaga jej się zdenerwować, ponieważ może to wywołać wybuch echa. Następnie idzie pomóc Edzie, umieszczając ją w głębokim śnie, aby zmierzyć się z przeszłością i zobaczyć, jak klątwa wpłynęła na jej relacje, zwłaszcza z ojcem i Raine'em. Eda w końcu postanawia pracować ze swoją klątwą, ponieważ może ona odblokować nową formę harpii. Hooty uważa, że ​​jego próby nie powiodły się, ponieważ oboje są na niego źli. Więc wyjeżdża, by pomóc Luz.

The Owl House Sezon 2 Odcinek 8 Podsumowanie

W odcinku 8 sezonu 2 The Owl House, zatytułowanym „Puk, puk, puk do drzwi Hooty'ego”, Hooty próbuje pomóc Luz. Porywa Amity i wysyła ją z Luz do tunelu miłości. Tutaj Luz desperacko próbuje ukryć swoje uczucia do Amity. Martwi się, że Amity ma o niej złe wrażenie. Hooty czuje, że wszystkie jego próby zawiodły, gdy Eda i King wracają, by wyrazić wdzięczność za pomoc Hooty'ego. Tam Hooty siał spustoszenie w domu i podwórku, kiedy Eda i King zdołali go przytrzymać wystarczająco długo, by Luz i Amity zaprosili się nawzajem. Uspokojony własnymi czynami Hooty postanawia dostarczyć list do Lilith, podczas którego spotyka kogoś, kto wygląda jak król. Przygotowując się do wysłania listu, zjada go razem z owadem.

Kiedy nadejdzie dziewiąty odcinek drugiego sezonu The Owl House?

Odcinek 9 sezonu 2 The Owl House zostanie wyemitowany 7 sierpnia 2021 roku. Ten odcinek będzie nosił tytuł „Eclipse Lake”. Podobnie jak wszystkie inne odcinki drugiego sezonu The Owl House, ten odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 10:00 czasu wschodniego / 9 rano czasu CT. Te odcinki są emitowane w każdą sobotę i trwają około 22-24 minut. Fani The Owl House mogą chcieć zobaczyć te odcinki, gdy tylko zostaną wyemitowane. Jeśli chcesz zrobić to samo, pamiętaj, aby przekonwertować wspomniany powyżej czas na lokalną strefę czasową i dostroić się do oglądania.

Mamy też harmonogram odcinków na następny odcinek. Odcinek 10 sezonu 2 The Owl House zostanie wyemitowany 14 sierpnia 2021 roku. Ten odcinek będzie nosił tytuł „Yesterday's Lie”. W tym sezonie Owl House zaplanowano na 21 odcinków, co oznacza, że ​​po wydaniu tych dwóch odcinków wciąż mamy jeszcze 11 odcinków, na które czekamy. Fani serialu nie muszą się martwić, ponieważ The Owl House został już odnowiony na trzeci sezon, który będzie ostatnim z serii.

The Owl House Sezon 2 Odcinek 9 Zapowiedź

Odcinek 9 sezonu 2 The Owl House, zatytułowany „Eclipse Lake”, będzie następował po Luz. Ona jest przeziębiona. Tymczasem Amity ma za zadanie podjąć misję. Tak więc, wraz z Kingiem i Edą, Amity wyrusza w poszukiwaniu ważnego składnika. Jest to konieczne dla bramy portalu do królestwa ludzi. Ale te poszukiwania nie będą łatwe, ponieważ będą musieli stawić czoła przeszkodom na swojej drodze. Będą one spowodowane przez kogoś, kto również śledzi składnik. Mam nadzieję, że pod koniec odcinka zobaczymy, jak Luz wraca do zdrowia i dołącza do gangu.

Gdzie zobaczyć Dom Sowy?

The Owl House jest dostępny do spożycia na Disney i DisneyNow. Jeśli przegapisz odcinek w trakcie jego emisji, możesz także obejrzeć The Owl House na Disney+, YouTube i Apple TV. Dodatkowo program można również obejrzeć, korzystając z danych kontaktowych operatora telewizji kablowej. Można to zrobić za pośrednictwem DirecTV, Sling, FuboTV, Spectrum OnDemand i Xfinity Stream. Jeśli chcesz, możesz także kupić lub wypożyczyć poszczególne odcinki The Owl House w Amazon Prime Video, Google Play i iTunes.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up