Siedem grzechów głównych sezon 5, odcinek 21 – data premiery, spoilery i oglądaj online

31/05/2021 11:46

Siedem grzechów głównych to animowany film fantasy oparty na oryginalnej japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Nakaba Suzuki. Następnym odcinkiem będzie Siedem grzechów głównych, odcinek 21. sezonu 5. Historia zaczyna się od podróży w celu odnalezienia legendarnych Siedmiu Grzechów Głównych księżniczki Isabel Leon w nadziei, że pomogą jej one uwolnić rządy skorumpowanego Świętego Rycerza. Podczas swojej podróży spotyka kelnera i odkrywa, że ​​jest Meliodasem, Smoczym Grzechem Gniewu i przywódcą Grzechów. Następnie pomaga mu znaleźć pozostałych członków jego grupy. Odkrywa również, że jego los i los Meliodasa łączą starożytne klątwy.

Sezon 5 lub „Sezon 4”, znany również jako „Siedem grzechów głównych: Sąd smoka”, jest uważany za odcinek specjalny sezonu 2 i „Signs of the Holy War”, które po raz pierwszy zostały wyemitowane 13 stycznia od stycznia. . 2021. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego następnym odcinku.

Siedmiu Grzechów Głównych Sezon 5 Odcinek 20 Podsumowanie

Ban szydzi z przemówienia Króla Demonów i komentuje, że ci, którzy nie odczuwają strachu ani bólu, są tylko pionkami Świętej Wojny. Król Demonów odpowiada, że ​​mogą nadal być twardzi, ale zostaną ukarani za swój grzech. W Zero Ball of Death król demonów próbował wycisnąć grzech. Ale musi walczyć z Królem Demonów, Diane krzyczy, że nienawidzi walki. Król demonów prosi grzeszników, aby go pokonali. W ciągu dnia mówi im, żeby przestali śnić.

Król mówi, że zrobi wszystko, aby chronić swoich bliskich i że jest chciwym królem. Merlin uruchamia skok Death Zero Power Limit. W Power Limit Break kula zerowej śmierci eksploduje. Merlin zdaje sobie sprawę, że po tygodniu zasną. Król Demonów postrzega Merlin jako córkę Berialina. Pyta Merlina, czy nadal oszukuje Boga. Merlin odpowiada, że ​​ścieżka, którą wybrał Bóg, nie może komentować.

Ogromne ciosy są wymieniane z Królem Demonów. Elizabeth pomaga Zeldrisowi wyzdrowieć z Geldą. Meliodas atakuje Trillion Dark na Króla Demonów. Ostateczny atak protagonizmu przez Escanora. Gowther i Kill Switch mieszają się. I Gowthera. Diane z Jet Hammera wariuje. Po ataku Spear Judgment ataki Bana na Killing Storm i Kinga zadają ostateczny cios. Król Demonów mówi, że rządzi magią. Król Demonów to idiota, mówi Merling.

Siedem grzechów głównych Sezon 5 Odcinek 21 Spoilery

Odcinek 20 pokazuje ostatnią premierę Death Zero, gdy Siedem Grzechów Głównych ściga się w kierunku Króla Demonów, zaklęcia, które wykorzystuje ciśnienie grawitacyjne, aby utrzymać wrogów w jednym miejscu. Zamiast tego Merlin stosuje przerwy limitu mocy, które zwiększają moc grzechu do najwyższego poziomu. Odrzuć skutki zerowej śmierci i uwolnij grzechy. Grzechy walczą razem przeciwko królowi demonów jako jednostka. W pełnym zaklęciu konwersji Merlin łączy wszystkie ataki. Gdy Gowther próbuje chronić się za pomocą zasady Killer Switch, mu się to udaje.

Wygląda na to, że Meliodas powstrzymuje ojca przed uderzeniem zaklęcia w ostatniej chwili. Jeśli Król Demonów nazywa go głupim, ten, który go chroni, jest tylko iluzją Meliodasa. Prawdziwy Meliodas mówi, że był to test, czy jego ojciec zasługuje na szansę uratowania się. Teraz Meliodas nie wstydzi się go zabić, ponieważ Król Demonów zawiódł. Po raz ostatni spotykają się w Duchowym Świecie, gdzie Król Demonów przypomina Meliodzie o konsekwencjach przerwania cyklu światła i ciemności, zanim całkowicie znikną.

Nadszedł czas, aby Grzechy pożegnały się z jednym ze swoich, po tym, jak Zeldris i Gelda odejdą. Merlin podchodzi i całuje go, gdy Escanor płonie, a jego ciało zaczyna się rozpadać. Merlin zostaje zwolniony, tak jak chciała. Meliodas chce, aby jego przyjaciel spoczywał w pokoju, gdy rozpad Escanora dobiegnie końca. Prawdziwe życzenie Merlina może zostać ujawnione w odcinku 21. Mogła wtedy wskrzesić Artura i sprawić, by kontrolował swoją magię chaosu.

Siedem grzechów głównych sezon 5, odcinek 21 – data premiery

Data premiery odcinka 21 Seven Deadly Sins Season 5 to środa 3 czerwca 2021 r. Daj nam znać, jeśli nie możesz się doczekać kolejnego odcinka w sekcji komentarzy poniżej.

Gdzie obejrzeć Siedem Grzechów Głównych Sezon 5 Odcinek 21 online?

Uprawnienia The Dragon's Judgement dla Netflix są w języku angielskim. Seriale z sezonu 5 z tłumaczeniami dźwiękowymi i japońskimi są symultanicznie emitowane w serwisie Netflix Japan. Widzowie mają licencję na przesyłanie strumieniowe w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych przez pierwsze cztery sezony. W regionach, w których ten język jest głównie używany, Netflix oferuje również warianty dubbingowane w języku francuskim, portugalskim, hiszpańskim i niemieckim.

Powiązane posty

Go up