The Owl House Sezon 2 Odcinek 9 spoilery i data premiery

3 lata ago

W finale drugiego sezonu „The Owl House” Hooty wciela się w rolę zbawiciela wszystkich, gdy Luz, Eda i King są zmęczeni radzeniem sobie ze swoimi osobistymi problemami. Jednak po chwili wydaje się, że metody Hooty'ego zawiodły, a bezinteresowna sowa zaczyna się obwiniać. Reszta najważniejszych wydarzeń z odcinka 8 została omówiona w sekcji Podsumowanie. Jeśli jesteś ciekawy odcinka 9, możesz dowiedzieć się szczegółowo tutaj!

The Owl House Sezon 2 Odcinek 9 – data premiery

Odcinek 9 sezonu 2 „The Owl House” zostanie wyemitowany 7 sierpnia 2021 r. o godzinie 10:00 na kanale Disney Channel. W drugim sezonie w każdą sobotę pojawiają się nowe 22-minutowe odcinki.

Gdzie obejrzeć odcinek 9 sezonu 2 The Owl House online?

Możesz oglądać „The Owl House” odcinek 9 sezonu 2 podczas oglądania Disney Channel w dniu i godzinie wymienionej powyżej. Jeśli go przegapiłeś, nadal możesz go obejrzeć w DisneyNow. Odcinek będzie również dostępny w Disney +, Fubo TV, DirecTV, Sling TV i Hulu + Live TV. Inne opcje oglądania to Xfinity, Spectrum On Demand, YouTube TV i Apple TV. Pojedyncze odcinki lub cały sezon można kupić w Google Play, Amazon Prime Video i iTunes.

The Owl House Sezon 2 Odcinek 9 Spoilery

W dziewiątym odcinku zatytułowanym „Eclipse Lake” Luz zostanie dotknięta pospolitą pleśnią, a jej choroba będzie niezwykle trudna do wyleczenia. Amity, King i Eda będą musieli zdobyć kluczowy składnik drzwi do portalu, gdy pędzą, aby pomóc w sprawie Edy. Jednak sprawy przybiorą zły obrót, gdy zdadzą sobie sprawę, że szukają go inne stworzenia.

The Owl House Sezon 2 Odcinek 8 Podsumowanie

W ósmym odcinku sezonu 2 „The Owl House” zatytułowanym „Puk, puk, puk do drzwi Hooty'ego”, Lilith otrzymuje wzruszający list od Hooty'ego, w którym dziękuje mu za pomoc. Eda wciąż jest głęboko zaniepokojona jego klątwą, a King traci rozum, ponieważ nie wie, jakim jest demonem. Z drugiej strony Luz musi poradzić sobie z nierozwiązanymi emocjami wobec Amity. Hooty ponownie przychodzi na ratunek. Najpierw przeprowadza Kinga przez serię testów, aby przeanalizować, z jakim demonem się identyfikuje, ale plan się nie udaje i King wydaje potężne echo gniewu.

Hooty usypia Edę jako forma terapii, podczas której zagłębia się w swoją przeszłość i wszystkie jej osobiste problemy spowodowane klątwą. Tak więc Eda znajduje odwagę, by znieść klątwę i budzi się z pozytywnym uczuciem. Hooty porywa Amity i umieszcza ją w miłosnym tunelu z Luz, która później wstydzi się wyznać swoje uczucia. Hooty jest rozczarowany wynikami, myśląc, że nie mógł pomóc swoim przyjaciołom, ale później okazuje się, że King i Eda pozbyli się swoich problemów dzięki Hooty. Luz i Amity również pogodziły się ze swoimi uczuciami do siebie. Hooty następnie pisze list do Lilith i przygotowuje się do wysłania kolejnego zaadresowanego do Kinga, ale przypadkowo pożera go po wykryciu w nim błędu.

Powiązane posty

Go up