The Eminence In Shadow Rozdział 28 Data wydania

23/04/2021 06:12

Jeśli nie zawsze wiesz, jak wybrać między akcją a komedią, The Eminence In Shadow jest zdecydowanie Twoim jedynym celem. Serial jest również znany jako „Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute” w języku japońskim, a wszystkie poprzednie odcinki odpowiadały szumowi, który wywołał. Fabuła jest tak skonfigurowana, że ​​tworzy pomost między czytelnikiem a bohaterami. Data premiery mangi to prawdziwy balsam dla fanów.

Eminencja w cieniu 28 rozdział: spisek

Podąża za Cid Kagenou z cechą osobowości zwaną Chuuni, która ma podobne cechy do tsundere. Jest używany w japońskich mediach i jest używany do opisania młodych nastolatków, którzy mają błędne przekonanie o wielkości i lubią wierzyć, że mają ukryte moce i tajemnice. Ten okres został spopularyzowany przez Chunibyo i połączenie różnych obaw w anime, a jednym z jego najnowszych popularnych przykładów jest sportowa postać Fischl Genshin Affect Gacha.

The Eminence in Shadow Chapter 28: data premiery

Eminencja w cieniu jest publikowana 26 dnia każdego miesiąca przez wydawnictwo Kadokawa Shoten's Comp Ace Journals. Premiera rozdziału 28 zaplanowana jest na 26 kwietnia 2021 r. O godzinie 12:00 czasu japońskiego (JST) lub 20:30 czasu indyjskiego (IST) lub 16:00 czasu brytyjskiego (BST)).

Gdzie przeczytać rozdział 28 Eminencja w cieniu w Internecie?

Eminencja w cieniu W tej chwili nie ma oficjalnej strony udostępnionej przez twórców mangi, na której zwolennik mangi mógłby ją przeczytać. Na razie nie ma innej opcji niż poleganie na zespole fanów online w celu przetłumaczenia rozdziału.

Eminencja w cieniu Rozdział 28 Surowe skany i spoilery

Jak dotąd nie ma jeszcze żadnych surowych skanów ani spoilerów z żadnego źródła; Zwykle surowe skany są emitowane na 3-4 dni przed premierą, aby wzbudzić emocje wśród czytelników serii. Spoilery i surowe skany najprawdopodobniej pojawią się w mediach społecznościowych około 24 kwietnia 2021 roku. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Kage no Jitsuryokusha i Naritakute: Anime Series zostały ogłoszone; Zwiastun tej serii można wyświetlić w dowolnym momencie, chociaż studia kreatywne nie zostały jeszcze ujawnione, ale z pewnością będzie ucztą dla oczu, aby zobaczyć adaptację powieści w anime.

Więcej informacji o mandze

To japońska lekka powieść napisana przez Daisuke Aizawę. Zaczęło się od powieści internetowej, ale później Kadokawa odebrał ją do publikacji. Obie wersje The Eminence In Shadow nie poruszyły serc czytelników.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up