Jujutsu Kaisen Rozdział 145 Data wydania, skany surowe i czytanie online

04/04/2021 10:44

Jujutsu Kaisen rozdział 145 ukaże się w ten weekend i wszyscy są podekscytowani serią mangi. Historia mangi rozwija się w niesamowitym tempie, a konstrukcja świata staje się coraz bardziej szczegółowa po każdym nowym rozdziale. Yuji i Choso stają się najlepszymi braćmi, a Jujutsu Kaisen 145 opowie więcej o Tengenie i klątwie.

Wkrótce dowiemy się, czy Nobara żyje, czy nie żyje, ponieważ Gege Akutami zostawił wiele rzeczy w ciemności. Megumi jest jedyną osobą, która wie o losie Nobary i milczy na ten temat. Oto więcej szczegółów na temat daty wydania Jujutsu Kaisen Rozdział 145, spoilerów, podsumowania, wycieków surowych skanów i metod czytania mangi online.

Jujutsu Kaisen Rozdział 145 Spoilery, przecieki i streszczenia

Spojlery do Jujutsu Kaisen Rozdział 145 mają pojawić się wcześnie rano w czwartek 1 kwietnia, zgodnie z regularnym harmonogramem. Wycieki mangi w postaci spoilerów tekstowych są zawsze wypuszczane wcześniej i ujawniają podstawowe szczegóły fabuły. To tylko kwestia czasu, zanim pojawią się spoilery Jujutsu Kaisen 145, które ujawnią podstawowe szczegóły, takie jak tytuł rozdziału, szczegóły zerwania i krótkie podsumowanie.

Maki i Yuta pracują razem, czego nikt się nie spodziewał, a jednak wszyscy zebrali się dla wspólnego celu. Choso stał się ulubioną postacią fanów, a jego interakcje ze wszystkimi to świetna zabawa. Mistrz Tengen pozostaje tajemnicą i nie należy mu ufać, dopóki wszystko nie będzie jasne.

Spojlery i podsumowanie Jujutsu Kaisen Rozdział 145 zostaną zaktualizowane, gdy wycieki mangi będą weryfikowane i tłumaczone.

Jujutsu Kaisen Rozdział 145 Data wydania, skany surowe i czytanie online

Datę premiery Jujutsu Kaisen Chapter 145 ustalono na niedzielę 4 kwietnia 2021 r., Zgodnie z oficjalnymi źródłami mangi. Jujutsu Kaisen Chapter 145 raws wycieknie około 2-3 dni przed premierą mangi i pojawią się spoilery, ale lepiej byłoby poczekać na oryginalną wersję mangi.

Fani mogą bezpłatnie czytać Jujutsu Kaisen Rozdział 145 online ze źródeł mangi, takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus. Prosimy wszystkich o przeczytanie mangi na oficjalnych platformach i wsparcie twórców i wydawców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up