Kengan Omega Rozdział 106 Data wydania

23/04/2021 05:11

Kengan Omega, manga napisana przez Sandrovicha Yabago i zilustrowana przez Daromeona, powraca w tym tygodniu z rozdziałem 106, a fani są bardzo podekscytowani, słysząc resztę bitwy między Kenganem a Czyśćcem. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o tym ostatnim rozdziale.

Ostatni rozdział Kengan Omega ujawnił więcej mrocznej przeszłości Nicolasa Le Bannera i prawdy kryjącej się za jego tożsamością, a teraz fani chcą wiedzieć, co będzie dalej w jego walce z Akoyą Seishu.

Kengan Omega Rozdział 106 Data wydania: Kiedy zostanie wydany ostatni rozdział?

Kengan Omega to cotygodniowa premiera mangi, więc angielska wersja rozdziału 106 jest zaplanowana na czwartek, 22 kwietnia 2021. Surowe skany najnowszego rozdziału zostały opublikowane 21 kwietnia. Jednak fani będą musieli trochę poczekać, aby przeczytać angielskie tłumaczenie mangi.

Zwykle surowe skany ostatniego rozdziału są publikowane około godziny 10:30 czasu wschodniego, a angielska wersja jest publikowana w ciągu 24 godzin.

Kengan Omega ukazuje się w serialu w magazynie Ura Sunday, a fani serii mangi będą mogli przeczytać ją w Kodansha Comics i Amazon Kindle.

Kengan Omega Rozdział 106 Spoilery: Kto jest oszustem, który ukradł tożsamość Nicolasa Le Bannera?

Nie opublikowano jeszcze spoilera do rozdziału 106 Kengan Omega, ale oczekuje się, że walka między Nicolasem Le Bannerem i Akoyą Seishu będzie kontynuowana. Okazuje się jednak, że Nicolas jest oszustem i że prawdziwy Nicolas Le Banner może już nie żyć. Miejmy nadzieję, że rozdział 106 ujawnia prawdziwą tożsamość oszusta i dlaczego zadał tyle trudu, by walczyć z Akoyą. Niezależnie od jej tożsamości, Akoya prawdopodobnie będzie nadal walczyć ze swoim wrogiem, ale oszust nie wykazał się jeszcze pełną mocą.

Jak myślisz, co wydarzy się w 106 rozdziale Kengan Omega? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej i odwiedź naszą stronę Anime Rocks My World na Facebooku, aby uzyskać więcej aktualizacji anime.

Powiązane posty

Go up