Kengan Omega Rozdział 111 Data i godzina wydania, spoilery i podsumowanie

26/05/2021 10:29

Kengan Omega Rozdział 111 Data i godzina wydania, spoilery i podsumowanie

Kengan Omega, pełna akcji seria manga napisana przez Sandrovicha Yabago i zilustrowana przez Daromeona, powraca w tym tygodniu z nowym rozdziałem i przedstawi walkę pomiędzy Seperpantem Liu Dongchengiem a Tokuno'o Tokumichi (aka Nitoku).

W bitwie między Stowarzyszeniem Kengana a Czyśćcem pozostały tylko cztery gry i wygląda na to, że walka między Liu i Nitoku będzie intensywna! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o rozdziale 111 Kengan Omega.

Kengan Omega Rozdział 111 Data wydania: Kiedy zostanie wydany ostatni rozdział?

Kengan Omega to cotygodniowa premiera mangi, więc angielska wersja rozdziału 111 jest zaplanowana na czwartek, 27 maja 2021 r. Surowe skany ostatniego rozdziału zostały opublikowane dzień wcześniej, 26 maja. Jednak fani będą musieli trochę poczekać, aby przeczytać angielskie tłumaczenie mangi. Kengan Omega Rozdział 110 został wydany w zeszłym tygodniu w tym samym czasie, więc spodziewaj się, że Rozdział 111 zostanie wydany mniej więcej w tym samym czasie.

Zwykle surowe skany ostatniego rozdziału Kengan Omega są publikowane około 10:30 czasu wschodniego, a angielska wersja jest publikowana w ciągu 24 godzin.

Kengan Omega Spoilery 111: Rozpoczyna się walka z Nitoku i Liu!

Ostrzeżenie: spoilery dotyczące Kengan Omega rozdziałów 110 i 111

Walka pomiędzy Trzema Demonicznymi Pięściami: Seperpantem Liu Dongchengiem i Tokuno'o Tokumichi (aka Nitoku) rozpoczęła się już w rozdziale 110, a Tokito Ohma stwierdził, że Liu byłby łatwym zwycięstwem, gdyby nie poprawił się. Kazuo zdał sobie sprawę, że Kengan Association potrzebuje tego zwycięstwa bez względu na wszystko, więc Toku musi pokonać Liu. Liu zauważył, że Toku zajęła pozycję z hakiem, a Toku pomyślała, że ​​coś jest nie tak z bojownikiem czyśćca od czasu śmierci Naidana i szaleństwa Nicolasa. Toku mówi Liu, aby przestał go lekceważyć, ponieważ jest powyżej swojego poziomu, a Liu mówi Toku, aby go stracił, ponieważ osobą, z którą chce walczyć, jest Gaoh Ryuku. Liu wykonuje swoją postawę bojową, wykręcając pięść i techniką węża w lewej ręce, a następnie Katahara Metsudu komentuje, że jest to walka Shambo vs Kung Fu. Pyta Rena, czy urodził się w tym samym miejscu co Liu, a Ren odpowiada „Tak, mistrzu”. Katarahara pyta również Rena, czy on i Liu zostali nazwani cudownymi sztukami walki, a następnie pyta, czy myśli, że może pokonać Liu.

Ren a parlé du Poing du loup céleste et a I wyjaśnił różnicę między pozycją Combat et celle de Liu: Stanowisko Ren lui permet d'abattre quatre adversaires en même temps alors que celle de Liu ne peut en abattre qu'un seul natychmiast. Jednak w walce jeden na jednego Liu miałby przewagę. Fei dodał, że ojciec Liu był wielkim facetem, który umieścił Liu w piekle, odkąd był dzieckiem. Fei powiedział, że miał zwycięstwo i przegraną z Liu, a Liu przegrał, ponieważ postradał zmysły.

Powrót na ring: Liu zdał sobie sprawę, że jeśli Toku go złapie, walka się skończy, więc postanowił trzymać się od niego z daleka, wtedy Liu wstał pierwszy i pomyślał o czterech możliwych ruchach, które Toku mógł wykonać, aby nic nie mogło go powstrzymać. z zaskoczenia. Liu był w stanie przewidzieć ruch Toku, więc zadał silny cios, mówiąc, że Toku jest idiotą. Jednak Toku przyjął to uderzenie celowo, mówiąc, że może przyjąć pojedyncze trafienie, a następnie zaskoczył go potężnym cięciem.

Kengan Omega Rozdział 111 prawdopodobnie będzie kontynuował swoją walkę. Chociaż górne cięcie Toku wyglądało druzgocąco, Liu prawdopodobnie ma coś w zanadrzu i najprawdopodobniej zmieni to w następnym rozdziale. Rozdział 111 prawdopodobnie zawiera więcej informacji o Liu lub Toku.

Gdzie przeczytać rozdział 111 książki Kengan Omega?

Kengan Omega ukazuje się w serialu w magazynie Ura Sunday, a fani amerykańskiej serii mangi będą mogli przeczytać ją w Kodansha Comics i Amazon Kindle. Surowe skany rozprzestrzeniły się na różne strony internetowe anime / manga i filmy na YouTube, ale zachęcamy do czytania z oficjalnych źródeł.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up