The Detective Is Ya Dead – data premiery odcinka 1 Release

03/07/2021 07:39

Oparty na japońskiej serii powieści o tym samym tytule, napisanej przez Nigojuu i zilustrowanej przez Umibouzu, „Detektyw już nie żyje” lub „Tantei wa Mou, Shindeiru” to anime akcji z gatunku Seinen TV, które obraca się wokół Kimizuki Kimihiko, pozornie normalnego licealista, który nie lubi zwracać na siebie uwagi. Bez wiedzy kolegów z klasy był kiedyś asystentem młodego detektywa o imieniu Siesta. Razem podróżowali po świecie, rozwiązując sprawy i ratując życie. Jednak po śmierci Siesty, Kimizuka postanowiła porzucić to życie. W tym momencie przypadkowe spotkanie z młodą kobietą, która dzieli wiele podobieństw z Siestą, zmusza ją do powrotu do dawnego stylu życia.

20 stycznia 2021 roku okazało się, że adaptacja telewizyjna dzieła Nigojuu i Umibouzu jest w fazie rozwoju. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o odcinku pilotażowym serialu.

The Detective Is Ya Dead – data premiery odcinka 1 Release

„Detektyw już nie żyje” odcinek 1, zatytułowany „Czy w samolocie jest detektyw? Premiera „Y” Opening, Youth Romcom Arc”, zaplanowana jest na 4 lipca 2021 r. w Japonii. Będzie dostępny w różnych godzinach w AT-X, Tokyo MX, SUN, KBS Kyoto, BS-NTV i TV Aichi. Sezon 1 ma 12 odcinków. Studio ENGI opracowało serię, a Manabu Kurihara kierował zespołem produkcyjnym, a Hitomi Mieno kierował zespołem scenarzystów. Yuuyu, Naoki Tani i Tatsuya Yano współpracowali przy muzyce, a Yousuke Itou zajmował się projektowaniem postaci. Mary x jon-YAKITORI zaśpiewała piosenkę otwierającą „Koko from Ikiteru”, a Nana Kagura zaśpiewała piosenkę zamykającą „Kodou”.

Gdzie oglądać sezon 1 „Detektyw już nie żyje” online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać na Funimation odcinki „Detektyw już nie żyje” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami. Wersje z napisami w języku portugalskim i hiszpańskim będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich będą mogli oglądać serial z angielskimi napisami na Wakanim. Odcinki z napisami w języku francuskim, niemieckim i rosyjskim będą również dostępne na platformie. Muse Communication posiada prawa do nadawania anime w Azji Południowej i Południowo-Wschodniej.

Detektyw już nie żyje Epizod 1 Spoilery

W pierwszym odcinku serii Kimizuka prawdopodobnie po raz pierwszy spotka się z Siestą w samolocie, a następnie zostanie jej asystentem. Mogą podróżować po świecie, aby postawić przestępców przed wymiarem sprawiedliwości, znaleźć odpowiedzi na zagadki i żyć pełnią życia. Mogli spędzić 3 lata pracując razem, aż do nagłej śmierci Siesty. Wtedy Kimizuka może zdecydować się na normalne, spokojne życie i zacząć uczęszczać do liceum. Jednak po spotkaniu z dziewczyną, która przypomina mu Siestę, życie Kimizuki może natychmiast powrócić do swojego chaotycznego stanu.

Powiązane posty

Go up