SSSS Dynazenon - data premiery odcinka 4

18/04/2021 04:00

Część wszechświata Gridmana, wraz z premierą „SSSS Gridman” w 2018 roku, „SSSS Dynazenon” to mecha anime science fiction, która kręci się wokół Gaumy, użytkownika kaiju, Koyomi Yamanaki, Yomogi Asanaki, Yume Minami, kolegi z klasy. od Yomogi, zespołu, który pilotuje kolosalnego robota o tej samej nazwie. W świecie opanowanym przez kaiju, Twoim głównym zadaniem jest ochrona ludzkości przed tymi atakami. Serial wyemitowany po raz pierwszy 2 kwietnia 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o kolejnym odcinku.

Data premiery odcinka 4 SSSS Dynazenon

Odcinek 4 „SSSS Dynazenon” zostanie wyemitowany 23 kwietnia 2021 na kanale Tokyo MX, BS11 i MBS. Tsuburaya Productions stworzyła anime we współpracy ze Studio Trigger. Ta ostatnia firma opracowała także anime z 2018 r. Yoshiki Usa wyprodukował serial, z Akirą Amemiyą jako głównym reżyserem i Keiichi Hasegawą jako głównym scenarzystą. Muzykę dostarczył Shirou Sagisu, a Masaru Sakamoto narysował postacie. Tsuyoshi Nonaka stworzył projekt dla mecha o tej samej nazwie.

Takara Tomy, lub po prostu Tomy, firma zajmująca się produktami rozrywkowymi, która była zaangażowana w produkcję serii tokusatsu „Gridman the Hyper Agent” w latach 1993-94, jest również zaangażowana w „SSSS Dynazenon”. Masayoshi Ooishi zaśpiewał piosenkę otwierającą „Imperfect”, podczas gdy Maaya Uchida wykonała piosenkę zamykającą „Strobe Memory”.

Gdzie oglądać SSSS Dynazenon sezon 1 online?

Widzowie w USA, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii mogą oglądać odcinki „SSSS Dynazenon” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na Funimation. Portugalskie i hiszpańskie wersje odcinków z napisami będą również dostępne na platformie dla widzów z Ameryki Łacińskiej. Mieszkańcy krajów skandynawskich będą mogli obejrzeć serial z angielskimi napisami na platformie Wakanim. Wersje odcinków z napisami w języku francuskim, rosyjskim i niemieckim można również oglądać w serwisie streamingowym. Widzowie w Australii i Nowej Zelandii mogą oglądać angielskie wersje z napisami na AnimeLab. W Japonii to Netflix Japan nadaje odcinki.

SSSS Dynazenon Odcinek 4 Spoilery

W odcinku 3 Gauma, Yomogi i pozostali wchodzą w interakcję z czterema eugenicznymi kaiju. Okazuje się, że Gauma był jednym z nich, zanim zdradził ich jakieś 5000 lat temu. W dzisiejszych czasach każdy zmartwychwstał z nieznanego powodu. Yume nadal zmaga się z bólem spowodowanym śmiercią jej siostry. Odwiedź szkolny klub muzyczny z Yomogi. Jej siostra była członkiem przed śmiercią i Yume chce sprawdzić, czy ktoś ją pamięta. Doradca klubu opowiada im o Kanae, byłym uczniu, który utrzymuje kontakt. Doradca mówi Yume, jak skontaktować się z Kanae.

Eugenika kaiju przejmuje kontrolę nad innym kaiju i sieją spustoszenie w mieście. Piloci Dynazenon zdają sobie sprawę, że ich umysły muszą być zsynchronizowane, aby pomyślnie połączyć i pokonać kaiju. Gauma wyjawia swoim kolegom z drużyny, że szuka kobiety, która go ożywiła. Pracując razem, piloci Dynazenon pokonują i niszczą kaiju. W odcinku 4 mogliśmy dowiedzieć się, kto lub co stoi za odrodzeniem Gaumy. Yuma mogłaby spotkać się z Kanae i opowiedzieć jej o swojej siostrze.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up