Data premiery odcinka 971 One Piece

19/04/2021 03:27

One Piece, jedno z najstarszych telewizyjnych anime wszechczasów, zrewolucjonizowało całą branżę pod względem animacji, opowiadania historii i widowni. Opiera się na japońskiej serii mangi pod tym samym tytułem autorstwa Eiichiro Oda. Historia kręci się wokół Monkey D. Luffy'ego, chłopca, który podczas serialu staje się legendarnym piratem. Jego załoga, Piraci Słomianego Kapelusza, została nazwana po jego charakterystycznym kapeluszu. Anime miało swoją premierę 20 października 1999 r., A jego 20. sezon jest obecnie emitowany. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o następnym odcinku.

Data premiery odcinka 971 One Piece

Odcinek 971 „One Piece”, zatytułowany „Raid! Oden and the Nine of Akazaya ”ukaże się 25 kwietnia 2021 roku. Producentem jest Toei Animation Studio, które stworzyło także inne znane anime, takie jak„ Dorohedoro ”i„ Dragon Ball Z ”. Tatsuya Nagamine, Kōhei Kureta i Aya Komaki są obecnie związani z serialem jako reżyserzy, a Shōji Yonemura nadzoruje pisanie scenariusza. Muzykę dostarczyli Kohei Tanaka i Shirō Hamaguchi.

Gdzie oglądać One Piece Episode 971 online?

Odcinki „One Piece” są symulowane z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami na AnimeLab (Australia i Nowa Zelandia), Crunchyroll, Funimation i na oficjalnym kanale One Piece. Funimation symuluje angielską dubbingowaną wersję odcinków. One Piece ”z angielskim dubbingiem jest również dostępny w Hulu i Netflix.

Crunchyroll przesyła strumieniowo wersję anime z hiszpańskimi napisami, podczas gdy Netflix przesyła strumieniowo wersję z hiszpańskimi napisami w wybranych krajach Ameryki Południowej. Wersje z dubbingiem w języku włoskim, niemieckim, rosyjskim i portugalskim są dostępne w Crunchyroll. W Wakanim dostępne są również wersje niemiecka i rosyjska. Odcinki należące do łuku Wano można streamować na Anime-on Demand. Wersja z francuskim dubbingiem jest dostępna w Anime Digital Network. Japońscy fani mogą oglądać serial na Netflix Japan z oryginalnym dźwiękiem i japońskimi napisami.

Spojlery do odcinka One Piece 971

W odcinku 970, po powrocie do kraju Wano, Oden dowiaduje się o wszystkim, co wydarzyło się tam podczas jego nieobecności. Prosi Dziewięć Czerwonych Pochw, aby chroniły jego żonę, dzieci i samego Kuri, zanim udaje się do zamku Shogun Kurozumi Orochi. Po drodze pokonuje wielu żołnierzy i samurajów. Ale kiedy przybywa do Orochi, odkrywa, że ​​jest chroniony przez Kurozumi Semimaru, kapłana Biwa, który pochłonął Bari Bari no Mi i uzyskał zdolność manifestowania barier.

Gdy wieść o powrocie Odena zaczyna się rozchodzić, ludzie mają nadzieję, że uwolni on kraj od okrutnego panowania Orochi. Zamiast tego Oden zrzuca swoje fundoshi etchu i zaczyna zachowywać się jak idiota na ulicach miasta. Nawet po powrocie do Kuri nadal się poniża. Mija rok, a on otrzymuje wiadomość o egzekucji Rogera. Przed śmiercią Roger ogłosił, że każdy, kto znajdzie jego skarb, tytułowy One Piece, może go zatrzymać, rozpoczynając tym samym złoty wiek piractwa. W odcinku 971 Oden w końcu był w stanie wypowiedzieć wojnę Orochi i spotkać się z Kaido, przywódcą Piratów Bestii.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up