Tesla Note Odcinek 13 Data premiery, Tesla Note Następny odcinek

16/12/2021 11:20

Tesla Note Odcinek 13 Data premiery, Tesla Note Następny odcinek

Masafumi Nishida i Tadayoshi Kubo napisali mangę Tesla Note, którą zilustrował Kouta Sannomiya. Od stycznia do lipca 2021 r. była publikowana w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen, zanim w sierpniu tego samego roku ukazała się w magazynie Pocket. Od października 2021 roku w Anime Network pojawi się adaptacja serialu telewizyjnego wyprodukowanego przez Gambit.

Tesla Note odcinek 13 data premiery

Data premiery 13 odcinka Tesli Note nie będzie istniała, ponieważ sezon się skończył. Możesz również sprawdzić harmonogram dat emisji odcinka Tesla Note, dodać do zakładek naszą stronę internetową, abyś mógł łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data emisji uległa zmianie.

Czas wydania odcinka Tesla Note

Odcinki Tesli Note zostaną wyemitowane o 15:00 czasu JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data wydania Tesli Note

Data premiery Tesli Note to 3 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Mecha, Szkoła, Sci-Fi

Gdzie mogę zobaczyć Notatkę Tesli?

Odcinki Tesli Note będą dostępne na Chrunchyroll i Funimation o 23:00 JST w niedzielę. Na Youtube jest oficjalny kanał, na którym można oglądać odcinki Tesli Note w Wielkiej Brytanii lub innym kraju.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Tesla Note” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 1 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o 15:00 czasu JST.

Więcej o Tesli Note

Misja T została założona przez enigmatyczną grupę, której celem jest powstrzymanie końca planety. Aby stać się wojownikami, którzy ocalą świat, rekrutują pracowników i poddają ich rygorystycznemu szkoleniu. Misja T jest tajną operacją i w rezultacie niewiele o niej wiadomo. Botan Negoro dorastał jako trener ninja, a później jako szpieg. Botan to doświadczony szpieg, który współpracuje z Kurumą. Misją zespołu jest odzyskanie odłamków szkła Nikoli Tesli, znanych jako „odłamki Tesli”. Za tą Teslą stoją agenci w innych krajach, więc muszą cały czas mieć się na baczności. Rozpoczyna się przygoda jednego szpiega.

Oprócz Ryunosuke Takamatsu i Kurumy w skład grupy wchodzą także Mickey Miller, Oliver Thornton, Kye Hem, Jingo Negori, Kensuke Toriumi, Lily Steinem, Pino i Elmo. Jej długie do ramion włosy i fioletowe oczy czynią ją obiecującą młodą kobietą. Potrafi czytać z ruchu warg (jak ninja) i ubierać się elegancko. Botan biegle posługuje się wieloma językami, co przydało mu się, gdy był na misji i musiał powstrzymywać złodziei. Jego włosy i oczy są rozczochrane i nosi okulary. Zawiązał sojusz z Botanem i pracowali razem, aby osiągnąć jego cele. Mickey ma szmaragdowe oczy i sterczące blond włosy.

Bardzo szybko życie Botana zmienia się, gdy dołącza do swojego zespołu w kluczowej misji. Każde zadanie staje się wyścigiem z czasem, ponieważ inni przestępcy również walczą o tę samą cenę: spełnienie swoich najgorszych życzeń. Wielu szpiegów i agentów interesuje się tajemnicami Nikoli, aby można było ich użyć do rozwoju nowej planety po zniszczeniu obecnej. Mission T sprzeciwia się tym propozycjom i podjęła kroki w celu zapobieżenia ich realizacji. To wszystko, co trzeba wiedzieć o Botanie i jego przyjaciołach; Więcej informacji o tym anime, w tym o wydaniu nowego odcinka, będzie dostępnych w późniejszym terminie. Przyjrzyjmy się, co wydarzyło się od tamtego czasu.

Zwiastun

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up