Tesla Note Episode 7 Spoilery, data premiery, anime online

02/11/2021 07:17

Tesla Note Episode 7 Spoilery, data premiery, anime online

Masafumi Nishida i Tadayoshi Kubo napisali mangę Tesla Note, którą zilustrował Kouta Sannomiya. Od stycznia do lipca 2021 r. był publikowany w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen, a następnie w magazynie Pocket w sierpniu tego samego roku. Od października 2021 roku w Anime Network pojawi się adaptacja serialu telewizyjnego wyprodukowanego przez Gambit. Dowiedz się więcej o dacie premiery 7 odcinka Tesli Note, spoilerach, gdzie oglądać online i nie tylko.

Tesla Note odcinek 7 spoilery

Brak spoilerów dla odcinka Tesla Note 7, dodaj zakładkę do naszej strony internetowej, abyś mógł wrócić później, aby przeczytać ten artykuł po jego aktualizacji.

Tesla Note Odcinek 7 – data premiery

Data premiery odcinka Tesla Note 7 to niedziela, 14 listopada 2021 r. Możesz także sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka Tesla Note, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać opublikowany artykuł. Zaktualizowano, jeśli data wydania została zmieniona. Odcinek 7 Tesli Note zostanie wyemitowany o 15:00 czasu JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę obejrzeć 7 odcinek Tesli Note?

Odcinek 7 Tesli Note będzie dostępny na Chrunchyroll i Funimation o 15:00 JST w niedzielę. Istnieje oficjalny kanał na Youtube, na którym można oglądać odcinek 7 Tesli Note w Wielkiej Brytanii lub innym kraju.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Tesla Note” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 1 października 2021 r. Nowy odcinek będzie ukazywał się co tydzień w niedziele o 15:00 czasu JST.

Więcej o Tesli Note

Misja T została założona przez enigmatyczną grupę, której celem jest powstrzymanie końca planety. Aby stać się wojownikami, którzy ocalą świat, rekrutują pracowników i poddają ich rygorystycznemu szkoleniu. Misja T jest tajną operacją i w rezultacie niewiele o niej wiadomo. Botan Negoro dorastał jako trener ninja, a później jako szpieg. Botan to doświadczony szpieg, który współpracuje z Kurumą. Misją zespołu jest odzyskanie odłamków szkła Nikoli Tesli, znanych jako „odłamki Tesli”. Za tą Teslą stoją agenci w innych krajach, więc muszą cały czas mieć się na baczności. Rozpoczyna się przygoda jednego szpiega.

Oprócz Ryunosuke Takamatsu i Kurumy w skład grupy wchodzą także Mickey Miller, Oliver Thornton, Kye Hem, Jingo Negori, Kensuke Toriumi, Lily Steinem, Pino i Elmo. Jej długie do ramion włosy i fioletowe oczy czynią ją obiecującą młodą kobietą. Potrafi czytać z ruchu warg (jak ninja) i elegancko się ubierać. Botan biegle posługuje się kilkoma językami, co przydało mu się, gdy był na misji i musiał powstrzymywać złodziei. Jego włosy i oczy są rozczochrane i nosi okulary. Zawiązał sojusz z Botanem i pracowali razem, aby osiągnąć jego cele. Mickey ma szmaragdowe oczy i sterczące blond włosy.

Bardzo szybko życie Botana zmienia się, gdy dołącza do swojego zespołu w kluczowej misji. Każde zadanie staje się wyścigiem z czasem, ponieważ inni przestępcy również walczą o tę samą cenę: spełnienie swoich najgorszych życzeń. Wielu szpiegów i agentów interesuje się sekretami Nikoli, aby mogli wykorzystać je do stworzenia nowej planety po zniszczeniu obecnej. Mission T sprzeciwia się tym propozycjom i podjęła kroki w celu zapobieżenia ich realizacji. To wszystko, co trzeba wiedzieć o Botanie i jego przyjaciołach; Więcej informacji o tym anime, w tym o wydaniu nowego odcinka, będzie dostępnych w późniejszym terminie. Zobaczmy teraz, co wydarzyło się od tego czasu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up