Tesla Note Episode 10 Data premiery, Tesla Note następny odcinek

25/11/2021 16:00

Notatka Tesli, odcinek 10: Data premiery, Notatka Tesli: Następny odcinek

Masafumi Nishida i Tadayoshi Kubo napisali mangę Tesla Note, którą zilustrował Kouta Sannomiya. Od stycznia do lipca 2021 r. była publikowana w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen, zanim w sierpniu tego samego roku ukazała się w magazynie Pocket. Od października 2021 roku w Anime Network pojawi się adaptacja serialu telewizyjnego wyprodukowanego przez Gambit.

Tesla Note Odcinek 10 – data premiery

Data emisji odcinka Tesla Note 10 to niedziela, 5 grudnia 2021 r. Możesz również sprawdzić harmonogram dat wydania odcinka Tesla Note, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery ulegnie zmianie.

Czas wydania 10 odcinka Tesli Note

Odcinek 10 Tesli Note zostanie wyemitowany o 15:00 czasu JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Data wydania Tesli Note

Premiera Tesli Note odbędzie się 3 października 2021 roku.

Płci

Akcja, Mecha, Szkoła, Sci-Fi

Gdzie mogę zobaczyć Notatkę Tesli?

Odcinek 10 Tesli Note będzie dostępny na Chrunchyroll i Funimation o 23:00 JST w niedzielę. Na Youtube jest oficjalny kanał, na którym można obejrzeć 10. odcinek Tesli Note w Wielkiej Brytanii lub innym kraju.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Tesla Note” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 1 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w niedziele o 15:00 czasu JST.

Więcej o Tesli Note

Misja T została założona przez enigmatyczną grupę, której celem jest powstrzymanie końca planety. Aby stać się wojownikami, którzy ocalą świat, rekrutują pracowników i poddają ich rygorystycznemu szkoleniu. Misja T jest tajną operacją i w rezultacie niewiele o niej wiadomo. Botan Negoro dorastał jako trener ninja, a później jako szpieg. Botan to ekspert-szpieg, który współpracuje z Kurumą. Misją zespołu jest odzyskanie odłamków szkła Nikoli Tesli, znanych jako „odłamki Tesli”. Za tą Teslą stoją agenci w innych krajach, więc muszą cały czas mieć się na baczności. Rozpoczyna się przygoda jednego szpiega.

Oprócz Ryunosuke Takamatsu i Kurumy w skład grupy wchodzą także Mickey Miller, Oliver Thornton, Kye Hem, Jingo Negori, Kensuke Toriumi, Lily Steinem, Pino i Elmo. Jej długie do ramion włosy i fioletowe oczy czynią ją obiecującą młodą kobietą. Potrafi czytać z ruchu warg (jak ninja) i ubierać się elegancko. Botan biegle posługuje się kilkoma językami, co przydało mu się, gdy był na misji i musiał powstrzymywać złodziei. Jego włosy i oczy są rozczochrane i nosi okulary. Zawiązał sojusz z Botanem i pracowali razem, aby osiągnąć jego cele. Mickey ma szmaragdowe oczy i sterczące blond włosy.

Bardzo szybko życie Botana zmienia się, gdy dołącza do swojego zespołu w kluczowej misji. Każde zadanie staje się wyścigiem z czasem, ponieważ inni przestępcy również walczą o tę samą cenę: spełnienie swoich najgorszych życzeń. Wielu szpiegów i agentów interesuje się sekretami Nikoli, aby mogli wykorzystać je do stworzenia nowej planety po zniszczeniu obecnej. Mission T sprzeciwia się tym propozycjom i podjęła kroki w celu zapobieżenia ich realizacji. To wszystko, co trzeba wiedzieć o Botanie i jego przyjaciołach; Więcej informacji o tym anime, w tym o wydaniu nowego odcinka, będzie dostępnych w późniejszym terminie. Zobaczmy teraz, co się wydarzyło od tego czasu.

Powiązane posty

Go up