Star Wars: The Bad Batch Episode 2 Data premiery

07/05/2021 06:28

Odcinek 1 „Star Wars: The Bad Batch” to czarująca podróż do odległej galaktyki, która skupia się nie tylko na elitarnej grupie klonów Clone Force 99 (znanej również jako The Bad Batch), ale także powraca do ważnych wydarzeń i ulubionych postaci fanów franczyzy. Dostarcza silnej dawki emocji i łączy publiczność z bandą odmierzonych żołnierzy na bardziej osobistym poziomie.

Oczywiście pierwszy odcinek kontynuacji i spin-off serii „Gwiezdne wojny: Wojny klonów” wywołuje u widzów głód. W sekcji podsumowującej dodaliśmy szczegółowe podsumowanie wydarzeń z pierwszego odcinka. Jeśli szukasz szczegółów na temat następnego odcinka, mamy dla Ciebie wszystko. Oto, co czeka na Ciebie w odcinku 2 „Star Wars: The Bad Batch”!

Star Wars: The Bad Batch Episode 2 Data premiery

Premiera drugiego odcinka „Gwiezdnych wojen: Zła partia” zaplanowana jest na 7 maja 2021 r. O 3 rano czasu wschodniego. Pierwszy sezon ma 16 odcinków, a nowe odcinki nadawane są co tydzień w piątki.

Star Wars: The Bad Batch Episode 2 - film: oglądaj streaming online

Star Wars: The Bad Batch ”to oryginalna seria Disney +, którą można oglądać tylko w serwisie streamingowym po wykupieniu subskrypcji. Drugi odcinek będzie dostępny w serwisie we wspomnianym dniu i godzinie na Disney +.

Star Wars: The Bad Batch Episode 2 Spoilery

W drugim odcinku „Star Wars: The Bad Batch” członkowie gangu uciekają z Imperium i są uważani za wyjętych spod prawa. Grupa prawdopodobnie spróbuje pozostać neutralna w konflikcie między Imperium a jego przeciwnikami po tym, jak ich działania na Onderonie umieściły ich na niespokojnych wodach. Wraz z upadkiem Zakonu Jedi, Bad Batch jest teraz jednym z najpotężniejszych wojowników w galaktyce.

Drugi odcinek z pewnością rzuci światło na to, dlaczego zespół używa swoich mocy. To, w jaki sposób Omega dostosowuje się do swojego nowego życia i jego dynamiki w Bad Batch, zostanie szczegółowo zbadane w następnym odcinku. Grupa może również próbować uwolnić Crosshair spod kontroli Imperium.

Star Wars: The Bad Batch Episode 1 Podsumowanie

Odcinek 1 „Star Wars: The Bad Batch” rozpoczyna się wkrótce po zakończeniu serii „Star Wars: The Clone Wars” i nosi tytuł „Aftermath”. Imperium wydało rozkaz 66, zgodnie z którym wszystkie klony muszą zabić wszystkich Jedi. Znana również jako „Wielka czystka Jedi”, masowa egzekucja Jedi ma ogromne konsekwencje dla osi czasu „Gwiezdnych Wojen”. Podczas czystki rycerz Jedi Depa Billaba jest na planecie Kaller wraz ze swoim młodym Padawanem Calebem Dume i walczy z siłami Separatystów.

Żołnierz-klon zabija Billabę, ale Dume jest w stanie uciec dzięki łowcy Clone Force 99. Jego mutacje genetyczne i technologia pozwalają członkom Clone Force 99 oprzeć się Rozkazowi 66 i nie czują presji, by zabić Jedi. Na wspaniałej osi czasu „Gwiezdnych Wojen” Dume będzie lepiej znany jako Rycerz Jedi Kanan Jarrus i odegra główną rolę w „Gwiezdnych wojnach Rebelianci”.

Bad Batch wraca do Kamino i spotyka Omegę, zmutowaną żeńską klon Jango Fetta. Admirał Tarkin wysyła drużynę z misją na planetę Onderon, aby sprawdzić ich lojalność i sprawdzić, czy klony mają jakikolwiek udział w wielkim planie Imperium. Zadaniem zespołu jest odnalezienie i rozstrzelanie grupy podejrzanych powstańców na tej odległej planecie. Przechodząc przez ścieżkę powstańców, Bad Batch zdaje sobie sprawę, że dowodzi nimi Saw Gerrera.

Członkowie Bad Batch odmawiają zabijania powstańców. Jednak Crosshair jest absolutnie zainteresowany wypełnieniem swojej misji. Elitarne klony zostają schwytane przez milicję Gerrery, ale następnie mogą odejść. Bad Batch wraca do Kamino zamiast znikać, by zabrać ze sobą Omegę. Tarkin bierze Crosshair, a Admirał wykorzystuje swoją wrażliwość na Chip Inhibitora. Podczas potyczki Bad Batch mierzy się z jednym ze swoich i jest zmuszony uciec z Omegą i opuścić Crosshair na Kamino.

Powiązane posty

Go up