Spoilery do One Piece Rozdział 1024, data premiery, czytaj mangę online

30/08/2021 12:46

Spoilery One Piece Rozdział 1024, data premiery, przeczytaj mangę online

W One Piece, rozdział 1024, Luffy w pełni odzyskuje siły i rusza, by ponownie zmierzyć się z Kaidou. Zorro dokonał dramatycznego powrotu w ostatnim rozdziale mangi, łącząc siły z Sanjim, by zmierzyć się z królową i królem w walce dwóch na dwóch. Wiele ciekawych bitew odbędzie się dzięki naszej zdolności do zobaczenia, co dzieje się na każdym froncie, gdy posuwamy się naprzód.

Pokonani Tobiropp-o przeszliśmy do kolejnego etapu walki, gdzie w rywalizacji pozostają tylko najsilniejsi wojownicy. Pracuję nad nowym rozdziałem, który ukaże się za kilka dni. Ma dużo treści i obejmuje wszystkie walki z wyjątkiem tej na dachu.

Oznacza to, że kolejny rozdział prawdopodobnie zdominuje walka na dachu. Jest jeszcze wiele do nauczenia się o One Piece Rozdział 1023, więc bądź na bieżąco. Pomimo niedawnej przerwy, która wpłynęła na harmonogram odcinków, manga zaplanowana na sierpień zawiera wiele akcji.

Do września wszystko powinno być w porządku, z zaplanowaną tylko jedną przerwą. Do tego czasu wiele się wydarzy i wydaje się, że na dachu wszystko zacznie się od nowa. Dlatego ciekawie będzie zobaczyć, co Momonosuke robi z Yamato, który obecnie kontroluje Kaidou.

Ponieważ większość Słomkowych Kapeluszy ma niewielkie kontuzje po walce z Tobiroppo, jest prawdopodobne, że w międzyczasie będą odgrywać rolę pomocniczą.

One Piece Rozdział 1024 spoilery

Do tej pory wydano tylko surowe skany One Piece Rozdział 1024. Powinien pojawić się w ciągu najbliższych 3-4 dni. Spoilery oparte na przewidywaniach fanów zostaną omówione tutaj.

Jak widzieliśmy na ostatnim zdjęciu, Shinbu płakał nad Momonosuke. Zapytana dlaczego, odpowiedziała, że ​​wygląda jak…! Wszyscy już zrozumieli, jesteśmy pewni. W wieku 28 lat Momonosuke przypomina swojego ojca Odena. Shinbu płakał, kiedy po raz pierwszy zobaczył dorosłego Momo. Ciekawie będzie zobaczyć reakcję Kaido i sługusów, gdy zobaczą Momonosuke. Każdy poczuje nostalgię.

W Onigashima Yamato stara się jak najlepiej schwytać Kaido, ale wciąż nie jest w stanie pokonać Yonko z powodu jego braku siły. Tymczasem Luffy i Momonosuke są w drodze, by połączyć siły z Yamato przeciwko Kaido. Walka pomiędzy Luffym, Momonosuke i Yamato przeciwko Kaido będzie miała teraz miejsce. Teoretycznie Momonosuke ostatecznie pokona Kaido na oczach wszystkich.

Mieszkańcy Wano Kuni z Orochi i Kaido służyli im przez ostatnie 20 lat. Straciwszy Odena, nie mieli innego wyjścia. Aby zdobyć szacunek mieszkańców Wano, Momonosuke musi zrobić coś dla swojej ojczyzny. W wątku fabularnym Wano Kuni, jeśli Momonosuke podbije Kaido, będzie to najbardziej ekscytujący czas w historii!

Czas wrócić do obecnego rozdziału. Jak widać po ich imionach, obaj są pierwszymi mężczyznami Yonkai - Kaido. W przeciwieństwie do Luffy'ego wierzymy, że Sanji i Zoro będą potrzebować pomocy z zewnątrz, aby pokonać króla i królową. Ktoś musi im pomóc, ponieważ Hyogoro rozkazał wszystkim, aby się nie wtrącali.

Niektórzy fani nie zgadzają się z pomysłem, że będą w stanie samodzielnie pokonać All-Stars. Jednak w tej chwili wydaje się to być obciążeniem. Ale ważne jest to, że w kolejnych rozdziałach zobaczymy przeszłość Kinga czy Zoro.

Podsumowanie rozdziału 1023 w jednym kawałku

Jeśli jeszcze nie czytałeś One Piece Rozdział 1023, powinieneś postępować ostrożnie, ponieważ zamierzamy wkroczyć na terytorium spoilerów. Wygląda na to, że Zorro i Sanji pokonali Króla i Królową w najnowszych spojlerach do odcinka z tego weekendu.

Ale jako druga najlepsza gwiazda Piratów Bestii za Kaidou, nie wystarczyło ich pokonać, więc był to dopiero początek ich wspólnej walki. Okazuje się, że King jest członkiem rasy Lunaria, rasy bogów, która przed erą Marie Geoise zamieszkiwała Czerwoną Linię. Po spotkaniu Kinga po raz pierwszy, Wielka Mama powiedziała mu, że jest ostatnim ocalałym ze swojej rasy i że nie ma nikogo takiego jak on.

Nikt, nawet Vegaspunk, nie może stworzyć tego rodzaju cyborga, powiedziała Queen. Teraz wiemy, że Queen jest genetycznie zmodyfikowaną istotą ludzką z wszczepionym w jej ciało starożytnym Owocem Diabła Zoan. Więc to będzie też ciężka walka.

W przeciwieństwie do tego, ataki mieczem Zoro na króla są nieskuteczne. W tym momencie nie jest jasne, kto ma przewagę, więc wszyscy wydają się być na równi. Ponadto, zamiast walki 1 na 1, Król i Królowa zaatakują Zoro lub Sanjiego, gdy tylko nadarzy się okazja.

Dostarczono również aktualizacje dotyczące Nekomamushi vs Perospero, Inuarashi vs Hybrid form Jack oraz Fukurokuju vs Raizo. Pod koniec odcinka zobaczyliśmy dorosłego Momonnosuke, gotowego zabrać Luffy'ego na dach. Gigantyczny smok, Momonosuke, został przemieniony przez moce Shinobu, a Luffy i Momonosuke wyruszyli, by zmierzyć się z Kaidou.

Data premiery One Piece Rozdział 1024

Data wydania One Piece Rozdział 1024 to niedziela, 5 września 2021. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery do mangi zostaną wydane około wtorku, ale jest lepiej aby to zrobić, więc poczekaj na oficjalne wydanie.

Rozdział 1024: Gdzie czytać

Wszystkim fanom polecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ chronią one swoje urządzenia i pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1024 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Powiązane posty

Go up