Spoilery fabularne z sezonu 4 Overlord, podsumowania

2 lata ago

Spoilery fabularne z sezonu 4 Overlord, podsumowania

Ta seria anime jest oparta na serii powieści świetlnych Overlord autorstwa Kugane Maruyamy, która jest popularną serią z Madhouse. W sumie były trzy sezony, z których pierwszy został wyemitowany w 2015 roku, a dwa ostatnie w 2018 roku. W każdym sezonie było 13 odcinków, a widzowie delektowali się każdą z nich. Nie powinno więc dziwić, że Madhouse zdecydował się nakręcić film i drugi sezon programu telewizyjnego. Po długim oczekiwaniu mamy teraz datę premiery 4. sezonu Overlord. Wszystko, co chcesz wiedzieć o nadchodzącym sezonie, znajdziesz tutaj!
Ujawniono nową datę rozpoczęcia nadchodzącego czwartego sezonu Madhouse. Studio animacji zapowiedziało, że czwarty sezon zostanie wyemitowany w maju 2021 roku.

Ogłoszono datę premiery 4 sezonu Overlord

Jednak twórcy serialu nie powiedzieli jeszcze nic o dacie emisji sezonu 4 ani o tym, czy będzie on oferowany w innych krajach. Trzy miesiące przed rozpoczęciem trzeciego sezonu, sezon 2 był emitowany od stycznia do kwietnia tego samego roku, co sezony 1 i 3. Na podstawie tych informacji wiele osób spekuluje na temat kolejnej letniej wersji.

Obsada 4 sezonu Overlord

Overlord Season 4 został oficjalnie ogłoszony podczas transmisji na żywo przez twórców serialu, którzy ujawnili, którzy członkowie obsady powrócą w czwartym sezonie. Satoshi Hino powróci do Nazaricka jako głos Ainz Ooal Gown, najważniejszej Najwyższej Istoty na świecie. Będzie też ważną postacią w serialu. W sezonie 3, postać Yumi Hara, Albedo, wysokiej rangi postać głodna miłości, została odkryta jako dziewiczy sukkub.
Shalltear Bloodfallen, złośliwy, zimny i przerażający mały demon, który jest również niezwykle atrakcyjny, jest ponownie grany przez Sumire Uesaka.

Głos Kenta Miyake będzie można ponownie usłyszeć w sezonie 4. Emiri Kato ponownie zagra bliźniaczki-strażniki szóstego piętra, Aurę i Mare. Masayuki Katou podobno powtórzy swoją rolę Demiurga, strażnika siódmego piętra z mieczem i przywódcą obrony NPC w grze.
Czy trwają prace nad czwartym sezonem? Nie zostało to jeszcze potwierdzone. Dla ciekawskich, jak będą wyglądać postacie, wgrane zostały nowe ilustracje.

Nie są pewni, czy będą świadkami historii Świętego Paladyna w tym sezonie, ale mają nadzieję, że tak. W sieci krążyły twierdzenia, że ​​ta historia zostanie omówiona w kolejnym filmie Ito na 2021 rok. Dlatego czwarty sezon będzie remake'iem sezonu trzeciego. W tym sezonie było dwanaście odcinków. W swoim dążeniu do schwytania wschodniego i zachodniego gigantycznego demonicznego węża Ainz nie spuszczał oka z nagrody.

Każdy, kto stanął mu na drodze, został przez niego zabity. W sezonie 3 Imperium Baharuth próbowało osłabić Lorda Ainza i jego Magiczne Królestwo, zdradzając Lorda Ainza i sojuszników Imperium Baharuth. Nazarick i Re-Estate toczą brutalny pojedynek, który kończy się śmiercią Gazefa. Król Ramposa III zrzeka się suwerenności E-Rantela, gdy widzi siłę Lorda Ainza. Był paranoikiem, że na Kapitolu wybuchną zamieszki, i nie tylko on. Wypatruj kolejnego ruchu Witch Kinga w jego dążeniu do władzy i dominacji nad światem.

Powiązane posty

Go up