Overlord Season 4: przecieki, data premiery

15/04/2022 17:02

Overlord Season 4: przecieki, data premiery

Według oficjalnego konta anime na Twitterze, produkcja czwartego sezonu rozpoczęła się w maju 2021 roku. Wreszcie pojawiły się nowe szczegóły dotyczące nadchodzącego czwartego sezonu pełnego akcji anime. Gry RPG online są zamknięte w anime w reżyserii Naoyuki Ito, ale ostatni gracz pozostaje online i przenosi się do nowego królestwa w animacji kierowanej przez Naoyuki Ito. Podczas gdy wszyscy uciekają, młody człowiek postanawia zbudować od podstaw królestwo fantasy, pozyskując wsparcie zwierząt, stworzeń i humanoidów.

Odkąd Ainz Ooal Gown przejął magiczne królestwo jako monarcha-lisz, jego misją jest umocnienie swojej pozycji władzy w toczących się bitwach między ludźmi, półludźmi i heteromorfami. Oprócz sezonu 4 zostaną wydane nowe gry i film oparty na Overlord. Można śmiało powiedzieć, że zespół kreatywny stojący za serią mrocznych fantasy wiele się działo. Oto wszystko, co obecnie wiemy o 4 sezonie Overlord.

Czy jest zwiastun 4 sezonu Overlord?

Pierwsza zapowiedź nadchodzącego sezonu została opublikowana na oficjalnej stronie anime na Twitterze w grudniu 2021 r. Tutaj znajdziesz zapowiedź nadchodzących pojedynków.

Kiedy nadejdzie data premiery 4 sezonu Overlord?

Według twórców serii, czwarty sezon Overlord ukaże się w Japonii w 2022 roku, ale nie ustalono oficjalnej daty jego dostępności w innych krajach. Pierwszy i trzeci sezon zostały wydane w lipcu 2017 roku, a sezon 2 był emitowany przez trzy miesiące przed premierą trzeciego sezonu w lipcu 2018 roku.

Jaki rodzaj zmiany obsady będzie zawierał 4 sezon Overlord?

W ramach promocji ostatecznej wersji czwartego sezonu Overlord, twórcy serialu potwierdzili niektórych aktorów głosowych, którzy wcielą się w swoje poprzednie role. Tym razem Satoshi Hino powtórzy swoją rolę najbardziej szanowanej Najwyższej Istoty Nazaricka, Ainz Ooal Gown. Albedo, wysokiej rangi, zdesperowany sukkub, który w sezonie 3 został niesławnie ujawniony jako dziewiczy sukkub, ponownie zagra Yumi Hara. Sumire Uesaka ponownie wciela się w rolę Shalltear Bloodfallen, dzikiego, lodowatego i pięknego demona.

Jako Strażnik Cocytus, Kenta Myake powrócą do serialu w sezonie 4. Emiri Kat i Yumi Uchiyama powrócą jako odpowiednio Aura i Mare Strażników Szóstego Piętra. Masayuki Katou ponownie wcieli się w rolę Demiurga, strażnika siódmego piętra z mieczem i przywódcy obrony NPC. Czwarty sezon anime nie został jeszcze ogłoszony, ale nowe ilustracje postaci zostały przesłane dla fanów powracających do serii.

Czego możemy się spodziewać w czwartym sezonie Overlord?

Nie jest jasne, czy fabuła Holy Paladin zostanie omówiona w następnym sezonie serii opartej na grach wideo, czy nie, ale planowany film reżysera Ito, którego premiera ma nastąpić w 2021 roku, najwyraźniej tak się stanie. Czwarty sezon będzie bezpośrednią kontynuacją sezonu trzeciego. Dwanaście odcinków trzeciego sezonu kontynuowało pragnienie dominacji Ainza, gdy wyruszył w poszukiwaniu Giganta Wschodu i Demonicznego Węża Zachodu, zabijając wszystkich, którzy stali mu na drodze.

W tym sezonie Imperium Baharuth twierdzi, że wspiera Lorda Ainza, zanim zdradzi go i jego Magiczne Królestwo. Nazarick i Re-Estize biorą udział w brutalnym pojedynku, w którym ginie Gazef. W obliczu możliwości szaleństwa Lorda Ainza na cały Kapitol, król Ramposa III rezygnuje z E-Rantela na rzecz E-Rantel. Teraz pozostaje tylko czekać i zobaczyć, jak Witch King powstaje i podbija świat.

Oglądaj sezon 4 Overlorda

Data premiery 4. sezonu Overlord nie została jeszcze ogłoszona. Usługa simulcast premium Crunchyroll, która pozwala widzom oglądać odcinki różnych seriali anime w ciągu godziny od ich emisji w Japonii, powinna umożliwić fanom serialu jak najszybsze obejrzenie czwartego sezonu po prawie czterech latach oczekiwania na wydanie. Jeśli jesteś gotowy zapłacić 7,99 dolara za transmisję strumieniową bez reklam, z równoczesnego rozpowszechniania odcinków i dostępu do zbioru mangi numerycznej na stronie, należna jest subskrypcja premium Crunchyroll. Istnieją inne poziomy dla subskrybentów, oferujące usługi, od oglądania offline po najlepsze gadżety dla fanów.

Nie musisz nadrabiać zaległości w pierwszych trzech sezonach Overlord. Każdy ma swój udział w błędach. Ainz Ooal Gown powiedziałby: „Jedyne, co musisz teraz zrobić, to spróbować nie popełnić ponownie tego samego błędu”. Obejrzyj pierwsze 3 sezony przed premierą sezonu 4, aby upewnić się, że nie popełnisz tego samego błędu i nie zdradzisz naszego przerażającego i okrutnego lidera. Z subskrypcją Crunchyroll lub Hulu możesz oglądać pierwsze trzy sezony Overlord za darmo (z reklamami).

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up