Overlord sezon 4 – przecieki, historia, data premiery, fabuła, podsumowanie

20/04/2022 16:31

Overlord sezon 4: przecieki, historia, data premiery, fabuła, podsumowanie.

Chociaż gatunek ten istnieje już od dziesięcioleci, dzięki takim godnym uwagi serialom, jak „Visions of Escaflowne” i „Inuyasha”, anime isekai zyskało na popularności w ostatnich latach. Na przykład „Tym razem odrodziłem się jako śluz” i „Re:Zero – Zaczynając życie w innym świecie” należą do podgatunku isekai. Dla niewtajemniczonych termin „isekai” odnosi się do fikcyjnego otoczenia, w którym postać ze świata podobnego do naszego zostaje nagle przeniesiona do innego magicznego wymiaru.

Termin pisany jest najpierw po japońsku, przy czym pierwszy znak wskazuje na coś dziwnego lub dziwnego, po którym następują druga i trzecia litera reprezentująca kulę ziemską. Seriale anime Isekai, takie jak „Overlord”, które miały premierę w 2015 roku, stały się bardziej popularne w ciągu ostatniej dekady. W 2018 roku wyemitowano trzeci (i ostatni) sezon serialu. „Overlord” może powrócić już czwarty sezon, mimo upływu czasu, jaki upłynął od ostatniego odcinka. Czwarty sezon „Overlord”: oto czego nauczyliśmy się do tej pory.

Kiedy rozpocznie się 4 sezon Overlord?

Madhouse, firma stojąca za „Overlord”, nie ogłosiła jeszcze czwartego sezonu serialu. Istnieją jednak inne powody, by sądzić, że sezon 4 jest w drodze, bez względu na to, czy wyjdzie niedługo, czy za kilka lat.
Począwszy od tego roku, „Overlord” powróci w czwartym sezonie po konwencie anime w Niemczech w 2019 roku. Yukie Sugawara, scenarzystka serii, zaakceptowała potencjał czwartego sezonu jako „bardzo prawdopodobny” podczas wywiadu. (tj. ponieważ jego przemówienie było po japońsku i przetłumaczone na niemiecki dla towarzyszącej publiczności) (tj. ponieważ jego wypowiedź była po japońsku i przetłumaczona na niemiecki dla towarzyszącej publiczności).

Według Redditora, który zrelacjonował incydent, wiele osób potraktowało ten post jako potwierdzenie nowego sezonu, kiedy stał się popularny w Internecie, zanim wycofało swoje roszczenia. Posty na Reddicie odwołujące się do oświadczenia Sugawary zostały od tego czasu usunięte. Chociaż Sugawara nie ogłosił oficjalnego ogłoszenia, powiedział, że 4 sezon „Overlord” zostanie wydany w przyszłości. Overlord” jest bardzo znany w Japonii ze względu na popularność serii powieści lekkich, na której się opiera. Na przykład sprzedaż lekkich powieści w tomie 14 serii umieściła go na trzecim miejscu, za jedynie przebojowymi powieściami z serii Demon Slayer w pierwszej połowie 2020 roku.

"Overlord" został dobrze przyjęty, więc drugi sezon anime może odnieść sukces. W świetle obecnego zastój serialu wydaje się wątpliwe, aby sezon 4 miał premierę co najmniej do 2022 roku.

Co wydarzy się w 4 sezonie Overlord?

Aby przygotować scenę dla reszty serii, pierwszy odcinek „Overlord” wprowadza młodego człowieka imieniem Momonga w świat masowej gry RPG online dla wielu graczy. Zamiast po prostu wydawać rozkazy, Momonga przyjmuje rolę Ainz Ooal Gown. Momonga to doświadczony gracz, a Ainz w świecie YGGDRASIL to twardy przeciwnik.

Najpierw postanawia zbadać królestwo YGGDRASIL jako wyimaginowany nekromanta, a nie człowiek w grze wideo. Pod koniec trzeciego sezonu „Overlord” Ainz zdecydował się rządzić swoim własnym krajem, Magic Kingdom. W miarę rozwoju serii książek „Overlord” zmagania i cierpienia Ainza jako monarchy własnego królestwa stają się mniej więcej centrum narracji. Tom 10 serii książek, który powinien służyć jako główne źródło początku sezonu 4, ujawnia przywódców rywalizujących narodów, z którymi Ainz musi teraz walczyć lub zawrzeć pokój, biorąc pod uwagę jego upadek w polityce fantazji.

Jakie będą postacie z czwartego sezonu Overlord?

Jeśli kiedykolwiek zostanie ogłoszony 4 sezon „Overlord”, trudno będzie potwierdzić, którzy aktorzy głosowi pojawią się w nadchodzącym sezonie. Jeśli serial zostanie odnowiony, pierwotna obsada postaci prawie na pewno powróci. Jak dotąd w każdym odcinku serialu pojawił się tylko jeden aktor: Satoshi Hino Hino jest dobrze znany ze swojej roli Sai w „Naruto”. Kyojuro z „Pogromcy demonów” i Daichi z „Haikyuu!” są inne role, które grał.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up