One Piece Rozdział 1017 powraca po tygodniu przerwy w walce Yamato vs Kaido

19/06/2021 11:25

Japońska manga, One Piece Chapter 1017, zostanie zawieszona w najbliższą niedzielę. Wyjdzie po tygodniowej przerwie.

Dlatego spoilery One Piece Chapter 1017 zostaną opóźnione o tydzień, ponieważ sam pisarz i ilustrator Eiichiro Oda zrobił sobie przerwę. Dlatego fani mogą spodziewać się przecieków około 22 czerwca, po jego angielskim tłumaczeniu.

Walka Yamato z Kaido

Po tym, jak Luffy został pokonany i wpadł do morza, piraci go uratowali. Kaido nadal podąża za Momonosuke, ale jest chroniony przez Yamato. Tymczasem Momo wysyła wiadomość do Słomkowych Kapeluszów: Luffy przysięga pokonać Kaido. I zaczynają się konfrontacje między Yamato i Kaido, o których dowiedzieliśmy się w poprzednim rozdziale. Marzenie Yamato się spełni, ponieważ chce walczyć z Kaido z pomocą Luffy'ego.

Rozdział 1017 One Piece z pewnością pokaże walkę Yamato z Kaido. Luffy, który wpadł do morza i został uratowany przez Piratów Serca, potrzebuje więcej odpoczynku, aby dojść do siebie.

Po tym, jak Shinobu uratowała Momo w Rozdziale 1015, ponownie był w stanie uratować syna Odena za pomocą swojego szybowca. Mogli uciec z wyspy i wylądować na kontynencie Wano, by spotkać Luffy'ego. Więc po wyzdrowieniu, jeśli Luffy spotka Momo, może poprosić ją, aby zabrała go z powrotem do Onigashimy, aby mógł ponownie zmierzyć się z Kaido.

Jednak jest prawdopodobne, że Luffy nie wróci w One Piece Chapter 1017. Ale w przyszłości ma wybuchnąć wielka walka pomiędzy Luffym i Kaido.

Ponadto Ulti został pokonany przez Nami, a teraz Usopp i Tama są gotowi, by wkrótce zwrócić się przeciwko Piratom Bestii w rozdziale 1017 One Piece.

Data premiery One Piece Rozdział 1017

Japońska manga One Piece Chapter 1017 wystartuje w niedzielę 27 czerwca 2021 r. o godzinie 11:00 czasu wschodniego. Będzie on również wielokrotnie wypuszczany na całym świecie dla międzynarodowej publiczności. Surowce i podsumowanie zostaną opublikowane w czwartek, 24 czerwca.

Fani mogą czytać rozdziały mangi online za darmo w aplikacjach i witrynach internetowych Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus. Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami japońskich wydań mangi.

Powiązane posty

Go up