Spoilery do Odcinka Pokémon 93 2019! !! Data premiery, gdzie oglądać

29/12/2021 13:39

Spoilery do Odcinka Pokémon 93 2019!  !!  Data premiery, gdzie oglądać

Z powodu trudności technicznych następny odcinek 93 Pokémon 2019 zostanie opóźniony o kilka tygodni. Satoshi i Goh odbyli kolejną podróż po zajęciu się wydarzeniem Ghost Train i wylądowali w regionie Galar, aby załatwić kilka spraw. Mirakuge, Pokémon typu duch, zostaje pokonany przez grupę.

Później docierają do bocznego miasta Galar. Ganger i Kyodaimax są wspomniani przez Satoshiego i Sakuragi w najnowszym odcinku Pokémon 2019. Jako przypomnienie, Sakura zachęca Satoshiego do spotkania się z liderem Ghost Gym w Lateral Town. To Satoshi postanowił odwiedzić lidera siłowni i uczyć się od niego.

Ku ich przerażeniu, Goh i Satoshi nie znajdują Mr. Onion w złowrogiej Ghost Gym. Słysząc sugestię Satoshiego, aby zadzwonić do Pana Cebula, są zszokowani widząc zamaskowanego młodego mężczyznę, którego wcześniej znaleźli na pokładzie pociągu widmo. Ulżyło mu jednak, że młody człowiek to pan.

Cebula, ponieważ nie lubisz, gdy ludzie nazywają cię po imieniu. Goh odkrywa, że ​​Onion próbuje się z nimi porozumieć, gdy ich wpuszcza. Aby porozmawiać o Gangerze, Onion każe im iść na stadion. Po przybyciu zostają powitani przez Saito, który pyta, czy zamierzają wdać się w bójkę podczas podróży.

Kiedy Satoshi mówi Onionowi, że przywiózł Gangera na trening Kyodaimax, Onion jest w szoku. Ogromny Satsuno Kyodaimax uwolniony przez Satoshi spowodował, że talia Gangera spuchła podczas treningu. Mimo to Goh wskazuje, że Ganger różni się od Kyodaimax Ganger i że Ganger stara się osiągnąć ten sam poziom.

Wszystko będzie dobrze, jeśli Ganger będzie ciężko pracował, powiedział mu Satoshi. Jeden z Gangerów Satoshiego może dostać się tylko do Daimaxa, a nawet jeśli spróbują zmusić go do zostania Kyodaimaxem, nie odniesie sukcesu, powodując, że Ganger wzdryga się, ponieważ jest rozczarowany.

2019 Pokémon Odcinek 92 Podsumowanie

Wcześniej, w odcinku 92 Pokémon 2019: Onion odkrywa, że ​​Ganger może ewoluować w Kyodaimax, pijąc zupę Dai i mówi o tym Satoshiemu. Goh sprawdza dane indeksu, aby uzyskać więcej informacji. Pokémon może ewoluować w Kyodaimax, jedząc zupę Dai zrobioną z grzybów Dai.

Satoshi postanawia nakarmić zupę Ganger Dai i prosi Cebulę o zlokalizowanie grzyba Dai. Po obejrzeniu lokalizacji grzyba Dai w lesie, Cebula wie, że walczy z Pokémonami typu duchów. Pomimo tego, że Pokémony typu Duch próbował ich powstrzymać, Satoshi zdecydował się odejść.

Goh dowiaduje się, że las jest straszniejszy, niż się spodziewano, kiedy on i pozostali docierają do celu. Mijają także groby Pokémonów typu duchów. Według Onion, grzyb Dai można znaleźć wokół grobów.

Kiedy Satoshi wskazuje na grzyba Dai, jest podekscytowany, że znaleźli go tak szybko. Ale najpierw będą musieli zmierzyć się z Pokémonem Sunnygo Coralem typu duch. Kiedy Onion mówi Gohowi i Satoshiemu, aby nie przeklinali Sunnygo, są posłuszni. Satoshi wpadł na pomysł wykorzystania Gangera do wysadzenia Grzyba Dai, na co Satoshi się zgodził.

Dostaje Dai Mushroom, ale w przypływie podniecenia rzuca kapeluszem w Sunnygo. Po tym, jak Goh wpada w panikę z powodu przebudzenia Sunnygo, Satoshi przeprasza za to, że ją obudził. Goh używa Monster Ball, aby schwytać Sunnygo, gdy zdaje sobie sprawę, że może rzucić klątwę na Satoshiego.

Monster Ball ląduje wśród śpiących Sunnygo, a Satoshi zastanawia się, jak go odzyskać. Onion mówi Satoshiemu, że potrzebują więcej składników do zrobienia zupy Dai. Zbierają wszystkie materiały i walczą z różnymi duchowymi Pokémonami w różnych lokalizacjach.

Pokemon Journeys odcinek 93 Spoilery

Pokémon 2019 lub Pokémon Journeys Episode 93 ujawnia, które miasto jest zagrożone, a następny odcinek zostanie opóźniony o kilka tygodni. Po przeżyciu wydarzenia Ghost Train Ash i Goh wyruszyli na kolejną przygodę, tym razem do regionu Galar, aby wykonać kilka zadań. Pokonali Mirakuge za pomocą Pokémonów typu Duch, aby poradzić sobie z zagrożeniem.

Powrót do lasu duchów jest utrudniony przez niezdolność Asha i Goha do ugotowania zupy Dai, której uczą się na własnej skórze. Sarunoru został prawie znokautowany przez napotkane smocze Pokémony. Kiedy wrócili do domu, zrobili zupę Dai. Stan znany jako ganger występuje podczas spożywania zupy Dai. Kolejny odcinek Pokémon 2019 został przełożony na kilka tygodni.

Pokémon 2019 Odcinek 93 – data premiery

Odcinek 93 Pokémon 2019 będzie emitowany w piątki 14 stycznia 2021. Około 18:55 czasu JST spodziewamy się melodii z odcinka Pokémon 93 2019. Zostanie ona pokazana w różnych strefach czasowych w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Pokemon odcinek 93 2019 online

Pokemon 2019 Odcinek 93 Anime Online English Subs, fani z niecierpliwością na to czekali.Możesz oglądać online English Subs za darmo z następujących platform, aby wspierać twórców: Na Netflix.

Czy Pokémon 2019 to remake?

Kunihiko Yuyama i Motonori Sakakibara reżyserują Pokémon: Mewtwo Strikes Back-Evolution, japoński film animowany komputerowo z 2019 r. Film jest 22. w serii filmów o Pokémonach i jest animowaną wersją CGI pierwszego filmu. OLM, OLM Digital i Spite Animation Studios stworzyły animację do filmu.

Czy Pokémon 2019 będzie emitowany na Netflixie?

Firma Pokémon Company International ogłosiła 23 kwietnia 2020 r., że Netflix uzyskał prawa USA do streamowania przyszłych sezonów, zaczynając od „Podróży Pokémon”.

Czy Pokémon 2019 to dobre anime?

Ogólnie ta seria jest bardzo zabawna i bardzo dobra; Nie mogę się doczekać nowego odcinka co tydzień i zdecydowanie polecam go osobom, które opuściły anime Pokémon w przeszłości. Dlaczego dałem mu 8? Ponieważ serial jest wciąż na wczesnym etapie, nie mogę powiedzieć, że jest doskonały.

Ile jest sezonów Pokémonów?

W sumie są 23 sezony Pokémonów.

Gdzie mogę znaleźć Pokémony do obejrzenia?

Widzowie mogą przesyłać strumieniowo Pokemony na Netflix.

Więcej informacji o Pokemonach

Japanese Pocket Beasts i Pokémon World Adventures: The Fix to tytuł 23 sezonu Pokémon Fix. 17 listopada 2019 r. główną scenę z tego okresu relacjonował kanał telewizyjny 7. Program został zgłoszony jako sezon transmisji strumieniowej w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych i regionie skandynawskim, co czyni go pierwszym aranżacją Pokémon, która nie zostanie wydana w telewizji głównego nurtu w Stanach Zjednoczonych 12 czerwca 2020 r. Planowana jest cotygodniowa premiera w Teletoon . do 9 maja 2020 r.

Satoshi jest witany w Vermilion przez profesora Yukinari Ookido innego dnia w dystrykcie Kanto. Podczas oficjalnej dyskusji Satoshi i pozostali trenerzy dowiadują się o obecności prawdopodobnie rzadkiego Pokémona w porcie Vermi City i otrzymują polecenie polowania na zdziwionego Pokémona. Lugia, fantastyczny Pokémon, walczy z innymi trenerami w porcie.

Satoshi kieruje atakiem Thundernbolta na Lugię, by wykorzystać swojego sojusznika, Pikachu, który widzi strategie różnych trenerów. Lugia nie jest zainteresowana, ale plecy Satoshiego też nie podskakują. Co zaskakujące, Satoshi spotyka chłopca o imieniu Gou, do którego należy również Lugia. Jazda u boku Lugii to dla nich fantastyczne przeżycie oceaniczne. Satoshi i Gou żegnają się z Lugią i wracają do Instytutu Sakuragi.

Sakuragi był tak zaintrygowany doświadczeniami Gou i Satoshiego, że zdecydował, że powinni zostać jego nowymi współpracownikami badawczymi. Tak więc przygoda pary zaczyna się od przetransportowania ich przez różne dzielnice do wielu nowych Pokémonów, w tym tych z umiejętnością Gigantamax!

Powiązane posty

Go up