Pokemon 2019 Odcinek 84 Spoilery, data premiery, oglądaj online

3 lata ago

Serial animowany Pokémon 2019, który miał premierę 17 listopada, jest jednym z najpopularniejszych w Japonii. Już po kilku odcinkach ta seria była tak popularna, że ​​została natychmiast odnowiona na drugi sezon. Tak ! Rzućmy więc okiem na wszystko, co musisz wiedzieć o wydaniu 84 odcinka Pokémon 2019, spoilery, gdzie oglądać online. Pojawiło się już kilka odcinków z pierwszego sezonu Pokémon 2019. Po obejrzeniu najnowszego odcinka i zaintrygowaniu nim fani z niecierpliwością czekają na wydanie kolejnego, odcinka 84 Pokémon 2019. Aby dowiedzieć się, co nowego jest w środku, zapoznaj się z artykułem, do którego link znajduje się poniżej.

Podsumowanie odcinka 83 Pokémon 2019

Podczas badania Yamikarasu, Goh odkrył, że był to zły Mroczny Pokémon typu Latającego. Według legendy każdy, kto zobaczy tego Pokémona w ciemności, zostanie przeklęty. Wielu ludzi boi się i nienawidzi Yamikarasu. W oddali Goh obserwuje Yamikarasu, który wydaje się być wściekły. Zostaje schwytany za pomocą Monster Ball, kiedy pyta Yamikarsu, czy chce mu towarzyszyć. Kiedy informacje o Yamikarsu znajdują się w indeksie, oboje są szczęśliwi. Z powodu zmęczenia staruszek postanawia wrócić do domu. Informuje również Pokémona Drzewa Usokki, że nadszedł czas, aby odszedł.

Po chwili Satoshi uświadamia sobie, że wygląda na to, że wszyscy przeżywają ciężkie chwile. Sarunori i Pikachu świetnie się bawią jasnymi kwiatami. Goh jest wdzięczny Sarunori i Pikachu za pomoc w ożywianiu kwiatów. Ku uciesze Satoshiego przybywa spadająca gwiazda i nieznana kobieta. Młoda kobieta rozmawia z mężczyznami o gwiazdach i serii dziwnych wydarzeń. Kiedy Kirara widzi Pikachu, wie, że została oddzielona od swojego ukochanego Pokémona. Podczas wywiadu Kirara wspomniała o swoim Pokémon Py i o tym, jak uczyniło ją gwiazdą.

Goh odkrywa, że ​​Py jest Pokémonem typu wróżka z grzbietem w kształcie gwiazdy. On i jego towarzysze udają się następnie do pani Shinory, która pracuje w muzeum archeologicznym. Wychodzą i angażują się w walkę z Pokémonami odpowiedzialnymi za wydarzenie. Pikachu mierzy się z Czarnym Pikachu, który zamienił dzień w noc i zapobiegł wyłonieniu się nowego dnia z ciemności. Czarny Pikachu zostaje pokonany przez Pikachu i Kirarę z pomocą Satoshiego i Py. Kirara jest zachwycona, że ​​ponownie widzi swojego Pokémona, a ona i Sakuragi wracają razem do liceum.

Spoilery i zapowiedź odcinka Pokémon 84 2019

Pokémon 2019 Episode 84 zaczyna się od Goh i Satoshi zastanawiających się, co dzieje się w mieście, gdy rozpoczynają swoją podróż do regionu Johto. Po spotkaniu dowiadują się o dziwnych wydarzeniach Sakuragi i jego personelu. Pracownicy powiedzieli, że nie widzieli wschodu słońca od początku dziwnych wydarzeń. Niebo nad miastem nagle pociemniało i nikt nie wie dlaczego. Satoshi zastanawia się głośno, kiedy zjedzą śniadanie, gdy niebo jest całkowicie ciemne. W najnowszym odcinku Pokémon 2019 Sakuragi stwierdza, że ​​nie ma pojęcia, co się dzieje z Pokémonami i wierzy, że mogą cierpieć.

Chociaż nie wiedzą, co się dzieje, Satoshi mówi, że nadal chcą zrozumieć, co sprawia, że ​​ta noc trwa wiecznie. Po tym, jak Sakuragi namawia ich do wyjścia i odkrywania świata, wyruszają do Johto. W przyszłości Satoshi i Goh przybywają do obszaru Johto, ale jest wcześnie, a miasto jest ciemne. Nadal są zdziwieni i nie rozumieją, co się dzieje, ale nie są jedynymi. Mimo skarg ze strony ludności sąsiedzi nadal posyłają swoje dzieci do szkoły, mimo że zaczyna się ściemniać. Okazało się, że była to starsza osoba, która szła i miała w ręku Pokémona.

Uwaga, spoiler!

Satoshi serdecznie wita staruszka i życzy mu powodzenia. Kiedy staruszek uświadamia sobie, że jest poranek, mówi dwóm towarzyszom, że to nie wstawanie i poruszanie się sprawi, że poczuje się lepiej. Zapytany, czy nadal jest tu ciemno, Goh dowiaduje się, że dzięki staruszkowi tak było od tygodnia. Mimo że byli tam tylko jeden dzień, Goh jest zachwycony ich wytrwałością. Gdy słońce zachodzi, starzec zauważa, że ​​kwiaty więdną. Cała trójka opowiada o marudzie Yamikarasu i strasznym szczęściu, jakie ma dla wszystkich.

Pokémon 2019 odcinek 84 – data premiery

Data premiery odcinka 84 Pokémon 2019 została ustalona na piątek, 22 października 2021 r. Około 18:55 czasu JST spodziewamy się melodii odcinka 84 Pokémon 2019. Zostanie ona pokazana w różnych strefach czasowych w zależności od tego, gdzie zostanie znaleziona.

Oglądaj Pokemon odcinek 84 2019 online

Pokemon 2019 Odcinek 84 Anime online, fani z niecierpliwością na to czekali, Możesz oglądać online angielskie subskrypcje za darmo z następujących platform wspierających twórców: Na Netflix.

Czy Pokémon 2019 to remake?

Kunihiko Yuyama i Motonori Sakakibara reżyserują Pokémona: Mewtwo Strikes Back-Evolution, japoński film animowany komputerowo z 2019 r. Film jest numerem 22 w serii filmów Pokémon i animowanym remake'iem CGI pierwszego filmu. OLM, OLM Digital i Spite Animation Studios stworzyły animację do filmu.

Czy Pokémon 2019 będzie emitowany na Netflixie?

Firma Pokémon Company International ogłosiła 23 kwietnia 2020 r., że Netflix uzyskał prawa USA do streamowania przyszłych sezonów, zaczynając od „Podróży Pokémon”.

Czy Pokémon 2019 to dobre anime?

Ogólnie ta seria jest bardzo zabawna i bardzo dobra; Co tydzień czekam na nowy odcinek i zdecydowanie polecam go osobom, które w przeszłości porzuciły anime Pokémon. Dlaczego dałem mu 8? Ponieważ serial jest jeszcze w powijakach, nie mogę powiedzieć, że jest doskonały.

Ile jest sezonów Pokémonów?

W sumie są 23 sezony Pokémonów.

Jaka jest data premiery odcinka 84 Pokémon 2019?

Pokémon 2019 Episode 84 ma ukazać się 8 października 2021 roku.

Gdzie mogę znaleźć Pokémony do obejrzenia?

Widzowie mogą przesyłać strumieniowo Pokemony na Netflix.

Powiązane posty

Go up