Pokémon 2019 Odcinek 85: data premiery i spoilery

23/10/2021 16:21

Lucario kontra Haribogue rozpoczyna się w Pokémon Episode 85 2019, z Gohem, Satoshi i innymi świadkami starcia między gigantycznymi Pokémonami. Pokémon 2019 powraca do swojego tygodniowego kalendarza po opóźnieniu poprzedniego odcinka. Trenerzy pomagają swoim Pokémonom wygrać walkę 1 na 1, ale to jeszcze nie koniec. Satoshi i Goh chwalą dziewczynę, która używa Lucario. W najnowszym odcinku Pokémon 2019, Lucario rozpoczyna walkę po zaatakowaniu przy użyciu Bursting with life: Mega Evolution, którą Haribogue zdołał przetrwać. To zmieniło się w ogromny przełącznik między dwoma Pokémonami.

Satoshi, który był świadkiem super kopnięcia Lucario, jest podekscytowany, gdy użył go na swoim Lucario. Sparing partner Haribogue powiedział Haribogue, że nie poddadzą się i nakazał Haribogue odpalenie drewnianego młotka. Ale Lucario używa Aury Sphere, aby go zablokować, gdy kontratakuje. Haribogue uderza w ziemię po wyrzuceniu w powietrze. Sędzia patrzy na Haribogue i zauważa, że ​​jego oczy zrobiły się białe, co pokazuje, że Haribogue został znokautowany. Sędzia ogłasza, że ​​Haribogue nie może walczyć, a Lucario wygrywa. To imponujące zwycięstwo Lucario, ale Haribogue zrobił co w jego mocy, by zmierzyć się z budzącym grozę Lucario.

Trenerem Lucario okazuje się być Corni i obaj odnieśli ogromne zwycięstwo i przeszli do następnej rangi. Satoshi zawołał Corni imię, przypominając jej, że obserwowali jej piękną walkę. Mówi Lucario, że w ten sposób powinien stać się silniejszy w swojej następnej walce. Lucario Satoshiego zdaje sobie sprawę, że musi ciężko trenować, aby wyprzedzić Lucario de Corniego. Satoshi i Goh udali się do Kalos, aby spotkać się z Corni, liderem Shala Gym. Tytuł odcinka to „Lucarionite, wspaniała przygoda na Mega Island”.

Poprzednio w odcinku Pokémon 2019 84

Po bitwie Corni spotkał Satoshiego i jego przyjaciół, ponieważ otrzymał wiele komplementów od Satoshiego. Dziadek Corniego również dołączył do nich i przypomniał mu, by zachowywał się jak lider siłowni. Corni chciał się dobrze bawić, ale jego dziadek był dla niego zbyt surowy, by wychowywać legendarnego szefa siłowni. Pyta Goha, czy nadal realizuje swoje marzenie o złapaniu Pokémonów. Goh zgadza się i dziękuje za pomoc podczas jego ostatniej wizyty. Satoshi wchodzi do klasy Hyper, a jego dziadek gratuluje mu tego. Satoshi i Corni rozmawiają o nadchodzącej bitwie, w której Satoshi ujawnia, że ​​chce mega-ewoluować Lucario.

Satoshi mówi również o wygraniu i przejściu przez klasę Hyper oraz o wejściu do klasy mistrzowskiej. Lucario zgadza się, że osiągną te cele. Starli się dwaj Lucarios. Ten po stronie Satoshiego zdaje sobie sprawę, że Lucario de Corni poprawił się i że jest na innym poziomie, który musi osiągnąć. Później drużyna otrzymuje Mega Rękawiczkę, a Goh jest szczęśliwy, że otrzymali również Keystone. Satoshi założył Mega Rękawiczkę i był świadkiem cudów, gdy Lucario zaczął wchodzić do Mega Ewolucji. Dziadek ujawnia, że ​​aby Pokémon mógł wejść do Mega Ewolucji, Keystone z trenerem i Mega Kamień z Pokémonem muszą rezonować.

Ale Lucario potrzebują Lucarionite i dlatego jego Mega Ewolucja zawodzi. Dziadek radzi Satoshiemu i Lucario, aby wyruszyli na wyprawę w poszukiwaniu Lucarionite. Ale jest pod wrażeniem, że Satoshi zdobył KeyStone i ulepszył Lucario Aura. Lucario zaczyna wąchać Lucarionite, sygnalizując Satoshiemu, aby pomógł mu go zlokalizować. Corni mówi zespołowi, że Lucario bierze na cel Mega wyspę. Załoga znajduje Lucarionite i pomaga Lucario wejść do Mega Ewolucji.

Pokémon 2019 Odcinek 85 – data premiery

Pokémon 2019 Episode 85 zostanie wydany 28 października 2021 roku. Podczas swojej podróży Goh schwytał również różne Pokémon Mega Stone i Mega Stone. Odbyli również różne spotkania, które pozwoliły im przeżyć nowe doświadczenia po zagubieniu się w tajemniczym miejscu. Satoshi powraca, odkąd zdobyli Lucarinite i kontynuuje inne przygody. Rzućmy okiem na oficjalne szczegóły odcinka Pokémon 85 2019.

Oglądaj odcinek 85 Pokémon 2019 online – szczegóły transmisji

Możesz oglądać Pokémon 2019 odcinek 85 w Pokémon TV i Netflix w piątki o 18:55 JST. W innych krajach, takich jak Wielka Brytania, możesz oglądać Pokémon Episode 85 2019 online na kanale YouTube (playlista) i Amazon Prime Video UK. Pokémon 2019 powraca po opóźnieniu wydania odcinka 84. Netflix co tydzień publikuje najnowsze dubbingowane odcinki Pokémon 2019. Do zobaczenia na premierze 85. odcinka Pokémon 2019.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up