Pokemon 2019 Odcinek 87 Spoilery, data premiery, oglądaj EP 87 online

10/11/2021 08:27

W 87 odcinku Pokémon 2019 ujawnia się podróż Goha i Satoshiego do zostania mistrzem świata Pokémon. Gdy Najwyższy Monarch Dande pojawia się na polu bitwy, Goh i Saito rozpoczynają pojedynek. Według Goha, wygląd Pokémon Houou Houou został mu objawiony w ogromny sposób. Sakuragi ujawnia, że ​​Houou jest powiązany z folklorem regionu Johto, a oboje udają się do kwatery głównej, aby to omówić. Goh uważa, że ​​Houou jest trudne do zlokalizowania. Houou to legendarny i niezwykły Pokémon, według dr Sakuragi w najnowszym odcinku Pokémon 2019.

Ekipa szuka miejsca w Johto, gdzie mogą znaleźć Legendarne Pokémony. W przyszłości Satoshi ma nadzieję zmierzyć się z Houou i uważa, że ​​to jego najlepsza szansa, więc sugeruje, aby udali się do Enju. Czas wyruszyć na misję, by złapać Houou, powiedział Goh. Goh i Satoshi przybywają do Enju następnego dnia i wyruszają na zwiedzanie miasta. Dzwonnica była celem Goha po otrzymaniu znaku o niej, więc idzie tam z innymi. Podczas swojej podróży Goh spotyka Pokémona Otachi-Scout, Pokémona normalnego typu. Otachi został schwytany, a informacje umieszczono na czarnej liście.

W obliczu pragnienia Goha, by schwytać wszystkie znalezione Pokémony, Satoshi przypomina sobie legendarnego Pokémon Houou. Latający Pokémon przyciąga ich wzrok i oboje myślą, że to Houou. Gdy tylko Houou ich zobaczył, przypuścił brutalny atak. Zgodnie z instrukcjami Satoshiego, Pikachu użył na Houou 100 000 woltów prądu. Kiedy uderzyli w Houou, pojawił się dym i Houou zaczął spadać. Onidrill i Hinoarashi zamiast Houou czekają na nich, gdy tam dotrą. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o dacie premiery odcinka 87 Pokémon w 2019 roku, spoilerach i gdzie można oglądać online.

Pokemon 2019 odcinek 86 podsumowuje

Goh stwierdza, że ​​Houou jest legendarnym Pokémonem, którego nie można łatwo powalić, dlatego wiedział. Goh i Satoshi zdają sobie sprawę, że popełnili błąd i przepraszają właściciela tego Pokémona. Młody mężczyzna pyta, dlaczego musieli zadać sobie tyle trudu, aby zranić niewinnego Pokémona. Satoshi i Goh przyznają, że początkowo pomylili go z Houou. Kiriyo to imię, które starzec nadaje młodym. Zdumiony Kiriyo umieszcza swojego Pokémona w Monster Ball i ujawnia, że ​​to rzeczywiście jego dziadek. Mimo że Pikachu uderzył go napięciem 100 000 woltów, jest przekonany, że wyleczy się od środka.

Być może Houou kłamał, mówiąc, że widział Kiriyo. To mit, mówi, a Houou nie istnieje. Kiriyo, Goh i Satoshi wierzą, że Houhou istnieje i zamierzają to udowodnić. Stary idiota zastanawia się, czy Satoshi i Goh zostali oszukani przez Kiriyo. W wyniku bitwy Satoshi zdaje sobie sprawę, że widział Houou na niebie, kiedy został pokonany. To właśnie tego dnia Satoshi zdecydował, że zostanie Mistrzem Pokémonów.

Geezer zachęca ich do dalszego śnienia i obudzą się, zdając sobie sprawę, że to był sen i wierząc, że Houou nigdy nie istniał, kiedy się obudzili. Kiriyo rozumie, że trudno będzie przekonać dziadka do zmiany zdania. Kiedy zaczyna padać deszcz, Goh i Satoshi postanawiają spędzić noc. Kiriyo ujawnia, że ​​poznał Houou przez swojego dziadka, który mówił mu, że go spotkał. Potem zastanawia się, dlaczego jego dziadek jest teraz tak inny niż wcześniej. Pracowali nad tym i udało im się złapać różne Pokémony. Skrzydło Houou zostaje znalezione następnego dnia i cała rodzina krzyczy na niego.

Pokemon Journeys odcinek 87 Spoilery

Przez długi czas zespół skandował imię Houou. Dziadek stracił wszelką nadzieję. Gdy tylko następnego dnia wstaną z łóżka, spróbują ponownie, a tęczowe pióro, które znaleźli dzień wcześniej, pomoże im. Kiedy po ulewnym deszczu pojawia się tęcza, zauważają Houou. Wszyscy zwracali uwagę na Houou, gdy szedł przez tłum.

2019 Pokémon Odcinek 87 – data premiery

Data premiery 87 odcinka Pokémon 2019 to piątek, 12 listopada 2021 r. Około 18:55 czasu JST spodziewamy się, że odcinek 87 Pokémon 2019 zostanie wyemitowany. Będzie emitowany w różnych strefach czasowych w zależności od tego, gdzie jesteś.

Oglądaj Pokemon odcinek 87 2019 online

Pokemon Anime 2019 odcinek 87 online, fani nie mogą się doczekać. Możesz oglądać go online za darmo z następujących platform, aby wspierać twórców: Na Netflix.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up