Spoilery dla Kengan Omega Rozdział 159 Raw Scans

2 lata ago

Spoilery dla Kengan Omega Rozdział 159 Raw Scans

Wygląda na to, że nie będziesz musiał dłużej czekać. Twórcy „Kengan Omega, rozdział 159” właśnie ujawnili kilka kluczowych szczegółów na temat serii, które przydadzą się, gdy odcinek zostanie wyemitowany. Krążą też plotki, że kolejny sezon będzie bardziej ekscytujący niż poprzedni, ponieważ twórcy dodali do serii wiele ekscytujących zwrotów akcji. Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, w tym datę i godzinę premiery, recenzję, podgląd i spoiler.

Oficjalnie „Kengan Omega Rozdział 159” zostanie wydany w Crunchyroll i Funimation 18 maja 2022 r., ale data może się różnić w zależności od miejsca zamieszkania, ponieważ wydanie będzie dostępne w dogodnym dla Ciebie czasie. Na początek zostanie wydany w Japonii dzień wcześniej i fani mogą być pewni, że spełni ich wysokie standardy oczekiwania. Ponieważ twórcy zawarli wszystko, co spektakularne, zainteresowanie fanów rośnie z każdą chwilą.

Kengan Omega Rozdział 159 – data premiery

Jeśli Narushima Koga stanie się arogancki po swoim jednostronnym triumfie, cała gra zostanie odwrócona do góry nogami, zgodnie z fabułą. Narushima Koga jest centralną postacią w serii i będzie rosła i rozwijała się w całej serii. W międzyczasie Gaoh będzie trzymał się od tego wszystkiego z daleka, chociaż będzie świadomy wszystkich operacji Narushimy. Można śmiało powiedzieć, że nie zawiedziesz się narracją. 18 maja 2022 to data premiery.

Wkrótce będzie można obejrzeć swój ulubiony odcinek serialu zaledwie kilka sekund po emisji, dlatego poniżej zamieściliśmy kilka przydatnych informacji. Przygotuj się więc na pobranie, ale wcześniej upewnij się, że Twoja subskrypcja jest aktualna, ponieważ wszystko jest tutaj opłacone. W dodatku. Nie przegap więc transmisji na żywo o władzach ULLU i czekaj na więcej informacji.

Powiązane posty

Go up