Kengan Omega Rozdział 121 Data wydania, Spoilery, Przeczytaj mangę online

3 lata ago

Kengan Omega Rozdział 121 Data wydania, Spoilery, Surowe skany, Podsumowanie rozdziału 121 Kengan Omega można znaleźć w tym artykule… Kengan Omega to jedna z najpopularniejszych mang w Japonii. Jest napisany przez Sandrovich Yabako i zilustrowany przez Daromeona.

Kengan Ashura to bez wątpienia kontynuacja tej gry. Gdy Narushima Koga i tajemniczy Gaoh Ryuki zostają uwikłani w podziemny świat bitew Kengana, dwa lata po Turnieju Zagłady Kengana na wyspie Ganryu, ich życie zmieni się na zawsze.

To jest rozdział 120 z dotychczasowej serii. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, co ma do zaoferowania rozdział 121. Obejmuje to datę premiery, spoilery i inne podobne szczegóły. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj cały artykuł!

Podsumowanie rozdziału 120 Kengan Omega

Okubo powiedział Terashi, aby wykorzystał swoje umiejętności i poprawił się. Kiedy mają rozejść się, obaj podają sobie ręce. Są pod wrażeniem jego sportowej rywalizacji. Następnym razem będą trenować razem, powiedział Okubo Terashi. Gdy siadają, Alisa pyta Terashi, czy potrzebuje noszy. Ale Terashi zdaje sobie sprawę, że nie ukończyła jeszcze misji Nicolasa.

W pokoju Nicolasa dwóch ochroniarzy rozgląda się, czy ktoś się zbliża. Nicolas walczy o życie w śpiączce. Rihito gratuluje Okubo zwycięstwa, którego drużyna desperacko potrzebowała, aby odnieść sukces. Kazuho jest zadowolony ze zwycięstwa drużyny. Kiedy Koga mówi "Dope", Agito zastanawia się, co miał na myśli. Dla Tokity Ohmy Gaolang Wangsawat przypomina mu, że zostało tylko dwóch wojowników.

Kengan Omega Rozdział 121 Spoilery

W rozdziale 121 „Kengan Omega” nie ma obecnie dostępnych spoilerów ani zwiastunów. Dopiero na kilka dni przed planowaną premierą Rozdziału 121 możemy spodziewać się jego spoilerów. Wypatruj możliwych spoilerów.

Kengan Omega Rozdział 121 – data premiery

Kengan Omega to cotygodniowa manga. Data premiery rozdziału 121 Kengan Omega to czwartek, 20 sierpnia 2021 r. Czasy będą inne dla każdego regionu. Również w przyszłym tygodniu nie ma żadnych wiadomości o jakiejkolwiek przerwie.

Powiązane posty

Go up