Kengan Omega Rozdział 148 Spoilery, surowe skany, data premiery,

20/02/2022 11:36

Kengan Omega Rozdział 148 Spoilery, surowe skany, data premiery,

Gaoh Ryuki i Kiryu Setsuna spotkali się na końcu rozdziału, aby przywrócić pokój na planecie. Nie wiem, co zrobią. Kengan Omega Rozdział 148 ujawni wszystko. Po trudnej trzymiesięcznej rozłące Koga w końcu widzi Ohmę. Koga wyzywa Ohmę do walki po dniu wspaniałego koleżeństwa. Początkowo Ohma myślał, że to głupia prośba, ale Koga był nieugięty w swoich żądaniach. Czy na prośbę swojego kouhaia Ohma wróci na ring? Najnowsze rozdziały mangi Kengan Omega można znaleźć tutaj.

Podsumowanie rozdziału 147 Kengan Omega

Po turnieju Kengan vs. Czyściec, Stowarzyszenie Kengan jest w dobrym nastroju i to jest temat rozdziału 147. Chociaż członkowie Worma swobodnie wędrują po ulicach, w tej chwili nie wydają się być wielkim problemem. Pokazano nam również retrospekcje z pogrzebu Erioha Kure'a. Chociaż był to szczególnie smutny dzień dla walczącej społeczności, na nowo rozbudził ducha koleżeństwa wśród kengan. Ulepszyli się jako zespół i są gotowi na każde wyzwanie, które stanie na ich drodze.

Koga stał się popularnym studentem Uniwersytetu Ohkei. Odwiedza Hayami Masaki, który, podobnie jak Meguro Masaki przed nim, dołączył do klubu judo. Głównym celem Kogi było pocieszenie Hayamiego po śmierci ojca. Nie miał pojęcia, że ​​Hayami był tym, który brutalnie zamordował jego ojca w biały dzień. Katsujiro, wujek Masakiego, zastąpił Katsumasę na stanowisku prezesa Toyo Electric po jego śmierci. Twierdzi, że kierownictwo wuja przywróciło porządek w firmie.

Koga idzie do domu Ohmy po kolacji z Hayamim. Od swojego pierwszego występu w Kengan Association, Koga ciężko trenował na siłowni. Jego ostatnia walka toczyła się z kimś, kto miał złą passę i ma nadzieję, że jego przyszła podróż nie będzie inna. Z Ohmą spędza dzień wędrując i rozmawiając. Koga wyzywa Ohmę do walki, gdy są gotowi do rozstania. Gaoh Ryuki spotyka Kiryu Setsunę i wyrusza w podróż, aby przywrócić świat do właściwego stanu w innej części miasta.

Kengan Omega Rozdział 148: Spoilery i surowe skany

Dążenie Kiryu i Gaoha do „naprawienia świata” zostanie wyjaśnione w rozdziale 148. Kengan Omega. Czy istnieje szlachetny powód twoich działań? A może mówią o przejęciu podziemnego świata i uczynieniu go swoim? Na razie nie mamy pojęcia, co tak naprawdę robią. Mam nadzieję, że kolejny rozdział Kengan Omega rzuci więcej światła na nadchodzącą fabułę.

Ohma i Koga zmierzą się kilka kilometrów dalej. Pewność siebie Kogi w walce z Ohmą sugeruje, że zaplanował dla niego coś specjalnego. Nie mogę się doczekać następnego rozdziału, ponieważ minęło dużo czasu, odkąd widzieliśmy, jak Ohma angażuje się w walkę. Surowe skany i spoilery dla Kengan Omega Rozdział 148 zostaną wydane 23 lutego 2022 roku. Czekajcie na aktualizacje. Możesz na nas liczyć, że będziemy aktualizować tę sekcję.

Gdzie mogę zdobyć najnowszy rozdział Kengan Omega?

Przez ograniczony czas czytelnicy mogą bezpłatnie czytać rozdział 148 Kengan Omega na oficjalnej stronie internetowej Comikey. Jeśli nie dotrzymasz terminu, będziesz musiał zapłacić abonament. Mangę można również znaleźć na różnych stronach pirackich, ale należy unikać robienia tego, aby pomóc autorowi, ponieważ nie wpłynie to pozytywnie na jego utrzymanie.

Kengan Omega Rozdział 148 – data premiery

Data wydania rozdziału 148 Kengan Omega to 24 lutego 2022 r. Nowe rozdziały są publikowane co tydzień w środę i czwartek.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up