Solo Leveling Rozdział 165 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

28/08/2021 11:48

Solo Leveling Rozdział 165 Spoilery, data premiery, przeczytaj mangę online

Solo Leveling Rozdział 165 spoilery i data premiery są już dostępne. Rozdział 164 serii Solo Leveling pokazał nam, jak usunąć z systemu ograniczenia mocy Sung Jin Woo i Shadow Soldiers. Ashborne, Monarcha Cieni, powraca z tego powodu do świata Wiecznej Pustki.

Również cały system zostaje skasowany. Tymczasem ujawnia się tajemniczy, ale znajomy zbawca. Jako Odłamek Wspaniałego Światła, ten zbawca znany jest jako Monarcha Lodu. Wszyscy wiedzieliśmy, że to Sung Il Hwan i że walczył z nimi obydwoma. Tym razem pokonaj obu monarchów jednocześnie. Gdy tylko Monarcha Bestii wyczuje, że Monarcha Cienia się budzi, postanawia opuścić walkę.

Mroźny Monarcha postanawia zniszczyć cały obszar i w tym celu wysyła swój najpotężniejszy atak. Beru i inni Żołnierze Cienia, którzy uciekli z Lodowego Więzienia, przerywają mu. Monarcha Cienia Sung Jin Woo budzi się w chwili, gdy Sung Il Hwan zostaje ranny.

Sezon 2 — Rozdział 164 — Podsumowanie

Król Bestii uświadamia sobie, że udało mu się uniknąć ataków Władcy Mrozu i pokonać je wszystkie w tym samym czasie. Lodowy Monarcha otrzymał potężny cios, przez który prawie zwymiotował na ziemię. Ich zderzenie spowodowało, że Król Bestii odleciał. Bestia próbuje zjeść Łowcy, ale nie udaje jej się i zjada własny miecz zamiast zamierzonego celu. Gdy próbuje przeżyć, ostrze przebija jego usta. Król Bestii oświadcza, że ​​rozerwie tego idiotę na kawałki. Ma ogromną dziurę w twarzy w miejscu, gdzie kiedyś były jego usta.

Kiedy Król Bestii zdaje sobie sprawę, że zaraz przegrają, potrząsa głową. Poproszony o zrobienie wszystkiego, co w jego mocy, Lodowy Monarcha odpowiedział, że się wycofuje. Wewnątrz góry lodowej Sung Jinwoo niedługo odzyska przytomność. Jeśli przebyli całą tę drogę, Lodowy Monarcha powiedział Bestii: „Musimy to dokończyć”. Król Bestii przypomina mu o otaczającej ich manie. Mówi też, że Shadow Monarch jest w drodze, więc zdecydował się odejść. Monarcha Lodu poprosił go o pomoc w pokonaniu Monarchy Cieni, co zrobił.

- Łamię obietnicę - powiedział Król Bestii, wyjaśniając, że Monarcha Cienia nie pojawił się jako prawdziwa osoba. Wymazany w jednej chwili, mówi Lodowemu Monarchowi, aby przed zniknięciem modlił się o jego dobre samopoczucie. Pojedyncze trafienie z Frost Monarch zdziesiątkowało cały obszar. Tymczasem Beru rozwiewa swoje zaklęcie, a Sung Jinwoo wyłania się z góry lodowej, by zapytać, czy Bestia uciekła. Po bitwie Sung Jinwoo pyta, kto opuścił pole bitwy bez jego zgody. Żołnierze Cienia w randze Komandora odzyskali swoje moce, a Monarcha Lodu to zauważa. Czas na drugą rundę pojedynku pomiędzy Sung Jinwoo i Frost.

Solo Leveling Rozdział 165 Spoilery

Moc i autorytet Sung Jin Woo jako Monarchy Cienia zostanie podkreślony w rozdziale 165. Zostanie to zademonstrowane, gdy będzie ścigał Monarchę Bestii, a następnie zmierzy się z Monarchą Mrozu.

  • Percepcja Sung Jin-sensory Woo zostanie rozszerzona w tym rozdziale, gdy będzie szukał Monarch-Bestii w dżungli. Jednak, gdy przygotowuje się do ścigania go, atakuje Lodowy Monarcha.
  • Mroźny Monarch uderza Sung Jin Woo niezwykle skoncentrowaną lodową włócznią nasyconą maną. Jednak Sung Jin-Woo ma dostęp do pola widzenia Monarchy Cienia, co pozwala mu spowolnić czas.
  • W rezultacie używa autorytetu władcy, aby powstrzymać Lodową Włócznię, która wykorzystuje niewidzialną manę. Wyśle także falę many, aby zniszczyć twory Mroźnego Monarchy i nakazać mu pozostać na miejscu. W rezultacie wyruszy na poszukiwanie Monarch-Bestii.
  • Kiedy Bestia Monarcha zostaje złapana w dżungli, wkrótce błaga o przebaczenie pod przykrywką ukrytych motywów.
  • Jednak po zdobyciu „lojalności” Sung Jin-Woo poprosi go o wykonanie pięciu ataków w zamian za przebaczenie.
  • Między nimi wywiązała się walka, w wyniku której straciło ucho Monarque-Beast. Ta strata zostanie spowodowana tylko przez pierwszy atak, a po niej nastąpią kolejne cztery ataki.
  • Tymczasem Sung Jin-Woo pojawi się, gdy Lodowy Monarcha będzie próbował uciec. Następnie zademonstruje dowód śmierci Monarchy Bestii, po czym nastąpi walka między nimi.
  • Najprawdopodobniej rozdział kończy się śmiercią Monarchy Mrozu. Być może będziemy mieli okazję zobaczyć interakcje Sung Jin Woo i Sung Il Hwan. Po tym może nastąpić kolejna tragedia w życiu Sung Jin Woo.

Data wydania rozdziału Solo Leveling 165

Data wydania rozdziału 165 Solo Leveling to 1 września 2021. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w zależności od stref czasowych na całym świecie.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 165 online?

Obecną platformą do czytania mangi Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla każdego innego fana na świecie, wątki dyskusji online w Reddit są najlepszym rozwiązaniem.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up