Solo Leveling Rozdział 154 Data wydania, spoilery i czytanie mangi online

31/05/2021 10:45

Solo Leveling Rozdział 154 Data wydania, spoilery i czytanie mangi online

Dzisiaj dzielimy się datą wydania kolejnego rozdziału 154 Solo Leveling i jego angielskiej wersji.

Chcieliśmy poinformować naszych kolegów czytelników o nadchodzących datach premiery, ponieważ fandom Solo Leveling nigdy nie był silniejszy. Szczerze mówiąc, nawet jeden rozdział z serii jest koniecznością.

Webtoon Janga Sungraka do poziomowania solo jest adaptacją powieści na stronie internetowej ChuGong. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych webtoonów publikowanych na KakaoPage. W jego podróży na szczyt podążamy za stojącym łowcą Sung Jin-Woo.

Tego lata Netflix będzie streamować anime z poziomami solo, jeśli jeszcze tego nie wiecie! Co jest fajne? Wróćmy do czasów, gdy Jin Woo był tylko łowcą rangi E, który ledwo mógł nic zrobić.

Kiedy myślisz o tym, wydaje się, że to było dawno temu. Czy nie byłoby wspaniale przeżyć to wszystko na nowo? Webtoon Solo Leveling rozpoczął swoją podróż pod koniec. Niedawno weszliśmy do przedostatniej arki Wojny Królów. Za kilka lat zobaczymy koniec tej wspaniałej podróży, która może być tylko katastrofalna.

Solo Leveling Rozdział 153 Podsumowanie

Matka Jin Ah zaczyna bawić się z córką i nazywa ją piękną, aby wyjąć ubrania z pralki i dostać łapówkę od Jin Ah. Jin Ah martwi się, że jej matka zawsze będzie mówiła jej, że jest zajęta próbując się zabawić. Idzie po ubrania i coś widzi. Jih Ah krzyczy, gdy jej matka dzwoni, żeby zobaczyć, co widzi. Łowcy są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Thomas Andre jest teraz biurem Gildii Ahjin. Myśliwi są zaskoczeni.

Kamish i sztylet króla demonów

Sung Jinwoo mówi, że widział grupę reporterów i zdaje sobie sprawę, że Thomas jest tutaj. Zauważyła jednak, że później Thomas poczuł zapach Thomasa. Yo Jin-Ho pyta, dlaczego Sung nie otrzymał swoich telefonów do Sung Jinwoo. Sung Jinwoo pokazuje, że był zajęty i że było wiele drzwi wybuchowych. Beru i Igris zaraz wstają, mówi Sung Jinwoo. Thomas sprzeciwia się Sung Jinwoo. Yo Jin-Hoo nie chce, żeby ta dwójka myślała tutaj o zapasach. Sung pyta Thomasa, dlaczego tu jest.

Thomas przypomina Sung Jinwoo o obietnicy wspólnego jedzenia. Yo Jin-Ho jest zdumiony, że to tylko posiłek. Thomas ujawnia, że ​​przyniósł Sung Jinwoo specjalny prezent. Polecił Sung Jinwoo przenieść się w określone miejsce, ponieważ obiekt jest zbyt niebezpieczny. Thomas zdaje sobie sprawę, że Lennart go śledzi i każe mu zostać, ponieważ jest to ściśle tajne, w tym dwie osoby. Lennart nie może uwierzyć, że Thomas pojechał z nim do Korei, ale jest tam, by oglądać rozwój dramatu.

W pięciogwiazdkowym hotelu Sung Jinwoo i Thomas zjedli razem kolację. Ochroniarz Thomasa przekazał przedmiot Sung Jinwoo, który poczuł przytłaczającą moc tej rzeczy. To zaskakujące, że Thomas dał Kamishowi, Sung Jinwoo. Kamish to sztylet zrobiony z najostrzejszego psa smoka. Sztylet Króla Demonów również wita Sung Jinwoo.

Solo Leveling Rozdział 154 – data premiery

Data wydania rozdziału 154 Solo Leveling jest ustawiona na czwartek, 3 czerwca 2021 r. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w różnych strefach czasowych na całym świecie. Jest to rozsądne założenie oparte na aktualnym harmonogramie wydawania Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 154 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 154 online?

Obecną platformą do czytania mangi Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla każdego innego fana na świecie, wątki dyskusyjne Reddit online są najlepszym rozwiązaniem. W tych wątkach Solo Leveling 154 jest również dostępny w języku francuskim.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up